şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor'a gol atmamak için bugün baya uğraştı. ts adına maçın adamı seçilmesi gerekir.

derken bir tane attı ama o da ofsayt tabii.
  • savunması kötü diye eleştirilen trabzonun savunma bloğunda kaybolup giden adam. üstelik pereria'nun sarı kartla oynadığı, novak'ın sakatlanıp çıktığı bir savunma dörtlüsünde... takımı adına sezonun en önemli maçı, belki senin de o takımdaki son maçın, bir de karşında bütün sene boyunca gol krallığında yarıştığın adam ve ona meydan okuma şansın var ama cisse yok?
    bir de beşiktaş'a transfer olacağı dedikoduları dönüyor ki eyvah eyvah... umarım öyle bi hata yapılmaz.
  • kesinlikle bize gelmesin.
    not: metin oktay spor
  • maye diagne kazığı galatasaray a atıldığında çevreme demistim alanyanın sıradaki kazığı bu adamdır. ama yaşi yüksek olduğu için bonservis etmez. kim alırsa patlar elinde.
  • fenerbahçe'ye gidiyormuş, biz ucuza iyi golcü nasıl alacağız?
  • bonservisi elinde hamle oyuncun olur uygun maliyetle imzayı attırıyorsan. bir sezon catır catır oynadı. aldıgı sure attıgı gol ortada. yok sanki 23 yasında yukseliste olan santraforlar kapıda sıra bekliyor da 35 yasındaymıs alanın elinde patlarmıs. son kontratı zaten alan satma kafasında mı alıcak ? ne degisik kafalar yasanıyor cidden anlamak guc =) ne fb ne bjk ye 1. forvet olarak alınmaması gerektigini dusundugum makul maliyetli super lig golcusu.
  • vedat lazio ya gideceğine göre muhtemelen fenerbahçe'nin yeni forveti. bilemiyorum altan bilemiyorum.
  • tek başına forvete alınacaksa sevinemeyeceğim ama yedeğe alınıyorsa çok iyi olacak transfer.
  • aklın yolu bir.
    uygun maliyetli ve bonservissiz.
    toplayın ligin iyi topçularını.
    robin yalçın da iyi futbolcu.
  • (bkz: vagner love)