şükela:  tümü | bugün
  • mekanı cehennem bahçelerinden bahçe olası insan.

ablamın eşi olacak zottirik bu tip mahlukların en aşağılığıdır. adamın 2 aylık bebeği var istanbul'dan adana'ya gelirken arabada klima açmamış. "70'i geçmedim 136 lira yaktım, ehi mehi.." diyor bi de pijjj.

bahanesi de " yav pozantı'da rampada araba pusuyor. yoksam açarım niye açmayim. hem bebeği de klima çarpar şimdi vs. vs."

ne diyim ki, allah kimseyi böyle düşürmesin.
  • yüzüne karşı konuşamayan 1 adet kayınçoya sahip adamdır. ne haliniz varsa görün.
  • babamdır bu.gül gibi volvoyu bildiğin 94 model şahin gibi kullanıyor.ne park kamerasını kullanır ne klima açar ne de el freni çeker.evet el frenini de çekmiyor hala arka tekerin arkasına tahta takoz koyar.
  • şakır şakır yağmur yağarken farlarını açmayan insandan farksızdır. bir de araç gri renk ise süper!

kırmızıda beklerken bir gün bir tanesine dayanamadım, açtım camı "fatura çok geliyor galiba" diye sordum. "ne faturası?" dedi. "farları açmamışsınız" dedim. sağ olsun faturayı önemsemedi.
  • bu klimayi acmayan versiyonun da iki cesidi vardir.

1.'si gerizekalidir. klimayi acmaz, cami acar. aracta parasut etkisi yaratir. gene yakar o benzini

2'sinin kafasi calisir. sadece fani acar.
  • eskilerden kalma aliskanlik sanirim. luzumsuzdur artik.

dayimin 90'larda dogan l'si vardi. namussuz (araba) 100 km'de 13-14 litre yakardi zaten, klimayi acinca bu 18-20 litreye cikardi.

su andaki araclarda istersen araliksiz klima ac 100 km'de yarim litreden fazla oynayamaz bence.
  • aklına,sapına, huyuna, suyuna,tüyüne, kılına, yününe küfrettiremyin şimdi. böyle gram gram tasarruf yapacam diye hayatı zehir eden zihniyetleri bazuka ile toz etmek geliyor içimden. tükenin amk. doğal seleksiyona uğrasalar da kurtulsak.
  • motorcudur. dört teker de olsa rüzgarı hissedeceksin müdür.