şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kılıçdaroğlu'nun bugünkü açıklamaları hakkında yapılan sokak röportajında büyük resmin ekspresyonizm akımından gelen dayının ağzından çıkan muazzam cümle.
 • karımla yatakta yakalasam,karımdan şüphelenirim diyen gavatların yaşadığı bir ülkede,şaşırılmayacak yaklaşımdır.
  bence de dayı haklı.
 • bu milletin bakış açısı. erdoğan bu ülkenin cumhurbaşkanı, hatta bu ülkede 80 yılda halkı arkasına alabilmiş tek lideridir. mustafa kemal türkiye devletinin banisi olduğu için elbette gücünü yakıcı bir biçimde mustafa kemal kadar kullanamaz ancak mustafa kemal'den sonra da en güçlü lideridir. yani kısacası küçük adamlar para pulla uğraşır. ülke adamın... parayı niye kaçırsın? en güvenlikte olduğu yer yine kendi ülkesi. siz salak mısınız?

  erdoğan ile ilgili yolsuzluk ya da para kaçırma iddialarına ancak ekşici andavallar inanabilir. üstelik şu belge denilen şey de adamın akrabalarının hesap hareketleri. kaldı ki bankalar bunu paylaşmayacağına göre de illegal yöntemlerle ele geçirilmiş.
 • tatlı su trolü de düşmüş hemen. bı ilkinin cımhırbışkını, mustafa kemal'din sınrı gilin in giçli lidir. kesin. çünkü bu ülke inönü gibi, karaoğlan gibi liderleri pat diye unutuverdi.

  sağda solda eeeey diye bağırınca güçlü olunmuyor malesef.
 • "belge denen şey de adamın akrabalarının hesap hareketi"

  bunu yazan kişi eminim cahil değil, o videodaki dayı gibi değil. burada yazıyor, standartın üstünde

  utanmasa atmden çektiği paranın slibi diyecek ama o kadar değil diyeceğim ki peçeteye yazılan paramı aldım yazısı geliyor diyemiyorum

  kimsenin bilmediği offshore adalarına giden paralar var ama adam hesap hareketleri diyor. gerçi öncesinde söylediği ile çelişiyor ama farkında değil. para niye kaçırsın diyip sonra hesap hareketlerine döndürüyor.

  ülke değil açık hava tımarhane.