• savunduğumdan değil, yabancılar yapsa (bkz: fifty shades of grey) olur. kadın yapsa (bkz: dominant) olur. bana göre her türlüsü sapkınlık.
  • sorun nerde? kadinlar yetiskin. riza var.

zengin yapsa fantazi, fakir yapinca sapik. su haberi soyadi koc sabanci olan biri mankenlere yapmis diye verseler, nasil tepki gelir?
  • bu haberin nesi akıllara durgunluk verdi anlamadım? insanların rıza dahilinde, ölüm veya yaralanmaya sebep olmayacak fanteziler yapması ne gibi bir suç oluşturabilir? velev ki işin içinde para olsun.

buradaki suç isnadını, yapılacak işin cinsini gösterir nitelikteki video kayıtlarının iş teklifinde bulunulan kişiye gönderilmesi ve buradaki taciz unsuru oluşturuyor sanırım.
  • ortada bir iş kolu oluşmuş. alan memnun, veren memnunken bize bir şey söylemek düşmez.
  • kim tanımadığı birinin evine gidip 500 tl karşılığı ellerini kelepçeletirki. diyelim gittin eve ellerini kelepçeleyip sadece falakaya yatırcam diyince inanıyorlar mı? ulan sığır elin kelepçeli. falakayı bitarafına soksa ne yapıcan? her gün ayrı cinayet haberi geliyor.

ayrıca görüntüledeki kadınların çoğu eli ayağı düzgün. 500 tl için bunu yapmayı kabul ediyorlarsa diyecek lafım yok daha.

bunu kendine müstahak gören beyninize...

tanım: saçma sapan bir fetişizm haberi
  • (bkz: marki dö sad)
  • hani aşı kısırlaştırıyordu amk toplumumuz için bir an ümitlenmiştim.
  • sapıkların iyice garipleşmesi söz konusu şimdide , bu haber resimleri gazeteye kadar düşmüş, falaka altında ki kadınlara kurban mı diyeceğiz, salak mı diyeceğiz ?

sonra birine daha teklif ediyor erkan t. son teklif ettiği kadına helal olsun gidip şikayetçi oluyor, mahallede deşifre edilse daha iyi olurdu bir temiz döverlerdi.
  • güzel memleketim kayseri yine şaşırtmadı.

ulan millet altın günü, kısır günü yapar bizim orada fakir bdsm'si yapıyorlar. ayrıca ekşi sözlük ahalisini kınıyorum, elin amerikalısı grinin elli tonu yapsa offff bizim hemşehrimiz kete bdsm yapınca ouvvv, ikiyüzlüsünüz (!)
hesabın var mı? giriş yap