• bu cagda hemen hemen her kesimin önem verdiği şeyi kaybetmek. yanlıs hatırlamıyorsam post modern bir neo-economy sözü ki kendileri aktif finans dergilerinin kıcında basında minik puntolarla yazar, sunu der..

para kaybetmenin başlıca üç yolu vardır..
    bu yollar kadınlar, kumar ve teknolojidir. kadınlar en zevkli, kumar en hızlı, teknoloji de yatırımlarıyla en yüksek tutarlara ulaşan yoldur.
  • faturalama sistemlerinde meydana gelen bir problem sonrası gerçek zamanlı faturalama yapan bir sistemin yol açacağı olgudur.
  • insanların güvenini kaybetmektense, tercih edilmesi gereken eylem.
    (bkz: robert bosch)
  • düzenli olarak yaptığım ve artık aptal olduğumu ciddi ciddi düşünmeme sebep olan eylem. eğlenmek için çıktığınız bir akşam başınıza gelirse ve büyük bir meblağ ise, gözleriniz sürekli yerlerde, elleriniz de artık 25 defa kontrol ettiğiniz ama hala orada olabileceğine dair umut taşıdığınız cebinizde gezineceğinizden, bütün akşamın keyifsiz geçmesine sebep olur.
  • (bkz: kumar) (bkz: kumar) ve bakınız bir daha (bkz: kumar)
  • ele gecen yukluce parayi ertesi gun birseyler yapmak icin bi gece evde tutmak gerektiginde , suraya koyayim da hirsiz girse dahi bulamasin diyerek saklamak. ertesi sabah oldugunda parayi alip bankaya gidecekken , parayi kendin bulamamak ve evin altini ustune getirip sinirden titremek...
  • bu nasıl bir acıdır yahu ,ne talihsiz bir durumdur.tarif edebilene aşk olsun.
  • şu anki ruh halimin dehlizlerine girmeden açıklamak gerekirse, evlat acısı.
  • saglik olsun diyerek teselli bulunulabilecek talihsiz olay. ama insan maasinin beste birini kaybettiyse ve o paraya da cok ihtiyaci varsa teselli bulmak pek kolay olmuyor. calistigima yazik diyorsun. bari evde yatsaydim calismasaydim diyorsun. bir de pisi pisine benim gibi dalginlikla cebe koyup oradan dusurduyseniz uyku haram oluyor bunyeye.sucluluk duygusu rahat vermiyor. ne diyelim saglik olsun. (1500 kez dedim hala ise yaramadi. cok pismanim be sozluk)
  • bankamatikten çekersiniz paranızı o sırada yaşlı biri yere bişey düşürür, eğilir ona yardım edersiniz cebinizde paranız. adamın biri sizi devirecek kadar sert şekilde itip geçer yanınızdan. ve sonra anlarsınız ki paranız yok.

bankadan çektiğiniz son paraysa ve ay sonuna kadar idare etme isteğinizin yerinde yeller eser tabi. 100 lira lan. şimdi gidip annebank'tan harçlık istemek kadar koyan başka bir şey var mı? yok.
hesabın var mı? giriş yap