şükela:  tümü | bugün soru sor
  • atatürk kültür merkezi temel atma töreninde, toki başkanı ömer bulut'un cumhurbaşkanı erdoğan ile aralarında konuşması sırasında mikrofonun açık kalması yüzünden canlı yayına yansıyan cümlesi. ekonomimizin büyüklüğü dilinden dökülmüş.

link

düzenleme: haberi bu kaynaktan okuyup açtım başlığı. okuduğum kaynakta toki başkanı bilgisi var. lâkin yin taraftari'nın verdiği şu kaynakta ise yeni yapı başkanının bu cümleyi kurduğunu yazıyor. doğrusu hangisi bilinmez ama bir gerçek var ki bu cümleyi kuranın canı azıcık yanacaktır.
  • doğrusu "para bizi mahvetti" olması gereken cümledir.
  • açıklaması çok basit. montajdır. aksini iddia eden fetöcüdür, amerigancıdır, pkklıdır, cehaaaapelidir, töröristtir.
  • toki başkanı ömer toprak’ın toki’yi cumhurbaşkanına şikayet etmesi olayı sırasında geçen cümledir.

bu siyasal islam bir alem...
  • “yok sen öyle söyleme de”
  • tayyipin mikrofona kapatın diye tıklaması aynı zamanda törende oluşan sessizlik. hahahahaha yattım yere gülüyorum.

olayın sorumlularına çok pis tıklayacak reis.

neyse akpeliler tanzim kuyruğunda olduğu için oyları etkilemeyecek olay.
  • mahvetti demedim mest etti dedim diyerek dönüşü yapılabilecek bir açıklamadır.
  • muhtemelen soranlara artık kendisi de "a haber'in düzmece haberlerinden biri daha" diyecektir.
  • a haber' in ilk defa doğru haber vermesi.