• kafayı yediğimizin göstergesi olan merak.

türkiye’ye bir iyilik yapılmak isteniyorsa en az 1 ay boyunca herkesin sınırsız bir şekilde sevişeceği günah, sosyal yargılama, dalga geçilme gibi olayların olmadığı bir zaman dilimi yaşaması artık iyice şart haline geldi. herkes rahatça bi sevişsin sonra tekrar yaşamaya devam edelim. ülkemizin gerçekten buna ihtiyacı var.
  • para ustunu tut diyerek size firlatmamak icindir.
  • normalde mancınıkla atması gerekiyordu, ayıp etmiş.
  • gecen gun de bir tanesi bana “iyi gunler yine bekleriz” demisti. hic bu kadar acikca ahlaksiz bir teklifle karsilasmamistim. ortalik sapik dolmus.
  • bir esnaf olarak para üstü verirken el temasında bulunduğum erkek müşteri oranı bir hayli fazla gizli bir gay olduğumu şuan öğrendim gidip ağlayacağım .
  • ne çeşit bir yobazsınız. senin gibi abazana cinsel ilişki hissi veriyor. sende haklısın. kız namusuyla çalışıp çoğunuzun bilmediği, dürüst bir şekilde hayatını kazanıyor.

(bkz: kara yobaz)
    (bkz: bilinç altı sapıklık)
  • konu ile alakasız ama, kasiyer arkadaşlara kolay gelsin, iyi günler dilerim deyip gülümsemeyi unutmayalım.
    başlığı açan kişiyi de görmemezlikten gelirsek azalarak biter belki.
  • ironi galiba ancak başlığı açan arkadaş küfür yememek için ironi olduğunu daha belli etseymiş daha iyi olurmuş. böyle ailesi farkında olmadan, ekşi masaların mezesi olacak.
  • vs hemşirenin kan alırken koluma dokunması
  • ben hep 50 liralık para üstü... yok bu o başlık değilmiş*
hesabın var mı? giriş yap