• pis eşşek yakışıklı herif.

dün kendisine de aynen böyle söyledim, suratına pis pis baktım hem de. güldü. şu sitede yazdığı entrileri özlemiştik zaten, şimdi haritanın neresinde olduğunu pek bilmediğim bir ülkeye gitmeye hazırlanıyor. özliycem lan! sözlüğe de geri dön, on bir, on iki, her kaçıncı nesil olacaksa işte...
  • bunu okuyorsa doptur.

not: okumuyorsa da doptur...

entry'de 2006 sourlemonade tadı, kadim, şututgart 1683...
  • birahisinden otlandığım ama bir türlü itiraf edemediğim, daha önce hiç rastlamadığım güzellikteki gözlere* sahip suser
  • pek bi yakışıklı, pek bi hoşsohbet, pek bi ihtiyar delikanlı suser...
    tavla konusundaki eksikliğini ise sayemde tamamlamıştır...*
    devletten kaçırdığı yıllarını azrailden kaçıramayacağını kendisine hatırlatmak istediğim kişidir ayrıca...**
  • imaj değiştirmiş yazar. daha açık bir anlatımla metamorfoz geçirmiş suser.

son zirvede* tanıyamadık kendisini. taa ki frp muhabbetine başlayana kadar. anladık ki o imiş! hatta o olmadığına emin olan zirve sahibi*, biz yüz elli kırmızının* evermeet'i düşürüşünü konuşurken, hızla yanımızdan uzaklaşınca iyice emin olduk...

hakkındaki tanımlara "tadına doyum olmaz" kavramını da eklemeyi borç bilirim*...
  • kız olsam veririm... daha fazlası zarar.
  • ozlenilen yazardır.

şaka lan kimsenin varlığımdan haberi yok.
  • eskiden yazdığı, 15 ila 30 a4 sayfası tutan entry'lerini nasıl yazdığını, nasıl zaman bulabildiğini bizzat merak ettiğim yazardır...
  • dream theater a ufak bir sempati duyduğunu düşünebileceğiniz bir yazar. (bkz: #7985017)
hesabın var mı? giriş yap