şükela:  tümü | bugün
 • rammstein'in pussy hadisesi sonrasi massive attack'den gecikmeyen "porndocumentaryclip". '73 yapimi the devil in miss jones isimli pornonun goruntulerine ve filmin oyuncularindan biri olan georgina spelvin'in konu$malarina da yer veren parca ve klibi konu$ulacaga benziyor.

  takilin,
  http://special.the-raft.com/…aradisecircus_full.swf
  http://pitchfork.com/…attack-video-paradise-circus/
  http://stereogum.com/…se_circus_feat_ho_105501.html
 • it's unfortunate that when we feel a storm
  we can roll ourselves over 'cause we're uncomfortable
  oh where the devil makes us sin
  but we like it when we're spinning in his grip.

  it's unfortunate that when we feel a storm
  we can roll ourselves over when we're uncomfortable
  oh well the devil makes us sin
  but we like it when we're spinning in his grip.

  love is like a sin my love
  for the one that feels it the most
  look at her with a smile like a flame
  she will love you like a fly will never love you, again
 • ya bu adamlar ne biçim adamlar dediğim, yine yapmışlar dediğim bir massive attack şarkısı..özellikle alkış efektleri çok güzel olmuş..
 • şarkının klibini gördüğümde şaşırmadım. 91 senesindeki be thankful for what you ve got da bu kadar ağır olmasa bile benzer bi klipti. konuşmalardan şarkıyı anlayamadım yalnız.
 • asik olma istegi yaratan muhtesem sarki.. peki ya asiksan? sevmek, daha cok sevmek.. onu icinde hep isitmak.. albumun en iyisidir..
 • house md son bölümünde, house princeton plainsboro'dan dışarıya son kez adımını atar, topallamıyordur artık. tüm ekip, cuddy ve wilson ile birlikte uğurlamak için kapıdadır. house uzaklara gidiyordur çünkü, sydney'e yerleşecektir . yanında sevgilisi ile taksiye biner house, taksinin camından wilson'a bakar ve gülümser. ızdıraplı ruhu en sonunda huzur bulmuştur. fonda işte bu harika şarkı, paradise circus çalmaktadır.

  house'a yeniden şarkılar söyleten kadını merak ediyorsanız, frozen isimli 4.sezon 11. bölümdeki güney kutbu'ndan house'un webcam ile tedavi ettiği dr. cate milton'dır.
 • heligoland albümü genel anlamda bir hayal kırıklığı olsa da, albümün açık ara en iyi şarkısıdır ve massive attack'in kendi koleksiyonunda da önemli bir yer tutacak kadar müthiştir.
 • sabahları "zzzıp" kelimesini okuduğunuz hızda kalkabilmeniz için alternatifi ancak brandenburg concerto 4, movement. 1 olur.
 • çok güzel şarkıdır, klibi de bir hayli etkileyici ve anlamlıdır. ama cennetle ilgili herhangi bir şeyi çağrıştırmaz dinleyiciye, cennet bahçeleriyle filan ilgisi yoktur, onlar palavradır.

  not: ne lan bu?
  not-2: acılı bir cennet nedir ya? marjinal olucam diye bu kadar da gerizekalı durumuna düşülmez ki... kum havuzunda oynayın yavrucum.