• halkbankın yeni kredi kartı ürünü.
    5 aralıkta kullanıma başlanacak.
  • bugün halkbank'tan aldığım mesajla varlığından haberdar olduğum kart.

o kadar başarılı bir reklam çalışması yapmışlar ki mesajı az kalsın keriz tuzağıdır diye düşünüp siliyordum. ismi kim bulmuş, kim akıl etmiş meraklar içindeyim bu arada.

şimdilik tek iyi tarafı hiçbir işe yaramayan, türkiyenin belki de en gereksiz kartı advantage'dan kurtulmama sebep olması. ilk zamanlar tanıtım amaçlı kampanyaya (şu kadar alışverişe şu kadar puan vs.) abanmaları da muhtemel tabi, o da iyi olur.
  • 3 aralık'taki lansmanı için murat boz'lu reklamları dönmeye başlamış, çok acayip özelliklerle gelen kredi kartı
  • murat bozlu reklam kampanyası yoldadır.
  • bugün kapımı çalan kurye sayesinde varlığından haberdar olduğum kredi kartı.

maaşını halkbank'tan alan biri olarak hiçbir avantajını görmediğim advantage özelliğinden kurtulduğum için mutluyum.
  • hiç de fena olmayan kampanyalarla gelen kart: http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1636430/default.htm
  • güzel reklam yapmışlar allah var şimdi hacı.şarkı güzel başarılı...yalnız reklamda oynayan abla fena can yakar.son sahnede şampuan reklamlarına gönderme var sanki...
  • 03.12.2012 saat tam 21.00 de sayabildigim kadariyla 25 kanalda ayni anda murat boz esliginde reklami dönen karttır. aaa reklamlar basladi kanalı degistireyim aaa burda da ayni reklam aaa burda da ayni reklam aaa burda ayni reklam var diyerek 25 kanal gezdim daha da gidemedim reklam bitti. bu janjanlı olaylar kart sahiplerine nasıl yansır tabi bilemeyiz.
  • pazar payına sahip olmak için abartılmış kampanya ve promosyonla piyasa girecektir.
  • geç kalınmıştır.
    yükünü alan almış, giden gitmiş. seni şimdi yeniden kart çıkarıyorsun.
    uzunca bir süre yaygınlaşmasını beklemek gerekecek.
hesabın var mı? giriş yap