şükela:  tümü | bugün
  • para seven ve para icin duygularini bir kenara birakarak yasayan kadinlardir. onlari sikmek istiyorsaniz kesenin agzini acmaniz gerekiyor.

iliskiye para herşeydir zihniyetiyle baslarlar. genellikle çok para harcattiklari gun, kendilerini affettirebilmek veya borçlarinin karsiligini verebilmek adina, verirler. para çokomel egrisi gibi. eskorttan daha agir sartlari oldugunu bilmeliler. sanki alip eve goturuyoruzm iki gidip geliyoruz, sonra yine sizde duruyor bu organ.

boyle kadinlari gordukce kadinlardan igreniyorum. anne sevgisini özlüyorum. bu insan param icin beni oldurmeyi bile gozu alir arkadas. sonra diyorsunuz ki "neden evlen miyorsun?" bu maymunlarla evlenip hayatimizi zehir mi edelim?
  • günümüz kadınlarının çoğunluğunu oluşturur.

düşündüm de bunların çoğunu anaları böyle dolduruyor. kız da nasıl yetişirse öyle gidiyor. yani günümüz kadınları diye kısıtlamak hata oldu. tüm kadınlarımızdan özür diliyorum.
  • berke
  • bu konuda bazi ornekler vermek istiyorum;

varan1; kizla tanisiyoruz. hersey super. o sirada konu maaslara geliyor.. daha fazla para kazandigim halde aylik gelirim "2000 tl" dedigimde direk degil de inceden bir soguma basliyor..salak kari, bizi de kendisi gibi saniyor.

varan2; benim gelirim x bin tl ise baska bir arkadasim x-3 bin tl maas aliyor. kiz da bunu biliyor. ne hikmetse arkadasa "sevgilim var" dedikten 10 dakika sonra bana "evlenecek erkek yok" diye mesaj atmasi. elbette catir catir vurdum mala.

varan3; bmw ile mekana gidiyorum ve kendimi acayip yakisikli hissediyorum. yine ayni ben, mekana 96 model arabayla gidince. kendimi cok cirkin hissediyorum..

kadinlara sordugunuzda "elbette para onemli degil" derler. ama yaptiklarina bakiyorum tam tersi. dah kendini taniyamamis vatandas..