şükela:  tümü | bugün
  • gayet sinir bozucudur. içinden sövmek gelir sövemessin. siktir git demenin nezaketli dolaylı yoludur.
    ben zaten güzelim her türlü bulurum şeyim var anlamına da gelir ayrıca.
    bu türler çoktur. genelde anadoluda yaşarlar. waffle ve kokteyl ile beslenirler.
    en büyük avları zibidiler, denyolar, yavşaklardır.
    çiftleşip çiftleşmemiş gibi gözükme özelliğine de sahiptirler.
    gayet tehlikeli ve öldürücü olan bu tür. avını yavaşça, ruh sağlığını bozarak öldürür. zehirinin tesiri kilometrelerce uzağa kadar etkilidir.
    ben hitman470098 bir sonraki programda görüşmek üzere..
  • kadın yazarlardan mesaj alamayan erkek yazarlar topluluğu kuralım, millet kıraathanelerinde kek ve çay eşliğinde dertleşsinler. lütfen her mesaj sıkıntısı yaşayan başlık açmasın. ekşi sözlük mesajlaşmak için yapılmış bir platform değil zaten. ayrıca üşeniyor olamaz mı insanlar? ben üşeniyorum şahsen paragraf yazılınca paragraf yazmaya çoğu zaman.
  • sizinle konuşmak istemiyor, nezaketen cevap veriyordur.

zorlamayın.
  • sklenmediği halde inatla cevap kasan ergenleri üzen kadındır. olm kısa kısa kestirip atıyorsa ilgi alanında değilsinizdir daha neyin mücadelesi bu? ben direkt sktir ediyorum.
  • belki konuşmak istemiyor da olabilir. belki tabii yazar kardeş sen üstüne alınma.
  • konuşmak istemiyor değil sizin ilginizi kaybetmek istemiyordur ama sizi çok da şeyapmıyordur. yani kısacası ilgi orospuluğu doruktadır. konuşmak istemeyen insan istemiyorum der. kısa cevap vermek karşıdakine yarrrrak gibi hissettirmek çok mu nazik bir davranış amk.
  • sevmiyordur kardeşim tek cümleyle açiıklamak gerekirse.yapışmaktan aşağılanmaktan hoşlanıyorsanız başka.demek ki aradığı özellikler sende yok .geçmiş olsun
  • siklememesinin açık tarifidir. ısrar neden edersiniz ki
  • malın biriyle konuşuyordur
  • konuşmak istemeyen kadındır, aynı türün erkek cinsiyetine mensup üyeleri de yaygındır. muhatap kişi bu durumdan şikayetçi ve cevap vermeyen dişi kişisinin hedefinin zibidiler olduğundan yakınıyor, kendisini ''zibidi'', ''denyo'' yahut
    ''yavşak''olmayan düzgün bir erkek olarak tanımlıyorsa bu kovalamacayı efendi ve düzgün adam kimliğinden daha fazla ödün vermeden nazik bir şekilde hemen kesmesi önerilir.