şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hüseyin bul romanı.

  önce tek kelimeyle: huuuu!!

  öncelikle sürükleyici bir roman olduğunu söyleyeyim. son yıllardaki cool cinayetçi polis bu romanda da var. adı ayhan. yalnız ayhan bildiğimiz cinayetçilerden (behzat, nevzat) biraz daha farklı. daha sakin, kahveyi seven, en sevdiğim yanı ise özeleştiri yapabilen bir cinayetçi. yanlış yaptığında samimiyetle yaptığı yanlışı ifade edip, anında vazgeçebiliyor. sevdirdi kendisini.

  cinayetin yanısıra toplumsal olaylara ve güncel siyasete de güzel göndermeler yapılmış. cemaati, iktidarı hepsi nasibini almış. okurken içim rahatladı desem yalan olmaz.

  okuyun, okutun!

  göztepe taraftarları da kitabın içinde yerini bulmuş. göztepe taraftarına duyurulur.

  "genci işsizlik gibi yeni kaygılarıyla baş başa bırakıp çıkarken bir öğrencinin derslerinin, okulunun değil de başka şeylerin derdine düşmesi kadar rahatsız edici başka ne olabilir diye düşünerek dar sokaklardan dikkatli bir şekilde anayola çıktım".
 • reklami yapilmayan parlak yazarlardandir hüseyin bul.paralel cinayetler sadece surukleyici bir polisiye degil toplumun bozuk carklarina gondermeleri olan o bozuk carklarin farkinda olan herkesin yuregine su serpen bir roman.
  ayrica yazarin kar suyu adli kitabida okumaya degerdir tavsiye olunur.
 • kitabın anlatım tekniği, merakınızı cezbedip bir solukta okumanıza neden olacak türdendir. ahmet ümit ve emrah serbes severlere özellikle tavsiye edilir. spoiler vermek manasız okuyun gari :)