şükela:  tümü | bugün
 • para karsiliginda bir erkekle, bir kadinla, hatta her ikisiyle birden de olacak sekilde degisik kombinasyonlarda yapilabilen ucretli karsiligi sunulan bir hizmet sekli.
  unlu bir dusunur "nereden bakarsaniz bakin, bedava seks parali seksten daha pahaliya gelir." demistir, ayip mi etmistir bilmem.
 • - ben paralı sekse karşıyım..
  + ben de karşıyım ama alıyorlar..
 • (bkz: #23425935)
 • erkek milletinin pek çok şeyin çözümü olarak gördükleri dumansız hava sahası. efenim neymiş "kız arkadaşımı mı aldatayım" mış. neymiş "geneleve gitme aldatma olmuyor"muş. hadi ordan. aldatmak eril cemiyet için paralı seks yapmayan kadınla yaşanan bir ilişkinin adı. he tabi aldatmayı en başından sorunsallaştıracaksa benim yaptığım aldatma türlerinde bunu bir ilişkideki yıpranma payı olarak görmeyecek ve doğal karşılayacak. madem ki benim yaptığıma "sen beni aldattın" sarmalından bakacak ve benim giriştiğim bir yan ilişkiye "aldatma" ekseninden bakacak o zaman kendisinin özel alanımız dışındaki ilişkilerini kendisinin adlandırdığı şekilde "aldatma" olarak tanımlayacak.

  öbür türlü paramı verdim, arz-talep dengesi ilkelliğindeler. seks işçilerinin hakkında da daha sonradan ipe sapa gelmez söylemler üretirler. ne o senin erkeksi söylemlerine meze olacak bir insan ne de oraya yüklediğin araçsal aklının bir nesnesi. aynı şekilde trans seks işçileri için de paramı verdim, olayı gerçekleştirdim gittim derler ve sabahında da kendisi yine geleneksel mağarasına çekilerek ilişkide bulunduğu transa sille tokat küfürler saydırırlar, böylesi ikiyüzlülerdir işte.

  benim sürdürdüğüm ilişki dışındaki tali ilişkiler küfürle yaftalanacak bir konumda olur onunki çapkınlık olarak değerlendirilir. üstelik, yaşadığın onca şeyi hiçe sayıp "benim için hiç yaşanmamıştır bu ilişki" diyebilecek kadar şuursuzlar. banyo mu yapıyorsun ki çankafa, bu hemen duş alınca üstünden gidecek olan kum tanesi olsun. seninle cinsel birliktelik yapan bir kadın elbette kolay kolay seni bırakmaz. * * * * * * eğer ortada tutkulu her kadınla, tanısın veya tanımasın cinsel ilişkiye girecek kadar nasıl bu kadar duygusuz olabiliyorlar, anlamış değilim. yani demek istediğim madem kişisel yaşamımda bizim yaşadığımız şeyler sadece seksten ibaretti neydi onca yaşanılmışlık. beni de bu sınıfa sokması kavga anında tek gecelik ritüelinin zamana yayılmış hali olarak ilişkimizi tarif etmesi beni ağlamaktan heder etti. tekrardan dediğim gibi kendi yapınca bir şey yok ha bize tu kaka. benim umrumda olmazken biz bunları aşmış bir çiftiz gibi sözler kurarken benim yaptığım tali ilişki gözüne gözüne giriyor. kendisinin ilişkileri görmezden gelinecek konular olabiliyor. lafı açılınca genetik böyle derler. bu yaptığını ona dayandırıyor. senin özcülüğün batsın. acziyete bulanmış bir varlığım demiyor da antin kuntin laflarla geleneksel mitosu adı altında yüzsüzlüğünü pazarlıyor. ha tabi bana karşı son raddede kullandığı bir takım kelimeler oldu ki genel ilişkimizin adını bu işbu entrynin yukarı soldaki ismi olarak lanse etti falan filan o kısım biraz karışık. off. aklımı bulandırdı pislik, melanet, mendebur, lağım kokan bu yaratık.
 • fiyatı çok değişkendir.10 dolar gibi başlayıp bir üst sınırı bulunmamaktadır.ancak büyük ihtimalle tahmini 50 milyon dolarda kesilir.
  fiyatı artıran unsurlar
  sevişilmek istenen erkek ya da kadının meşhur olması ( yerel normal-yerel megastar -global normal- global megastar)
  bu taraklarda bezi olmaması (işte bu fiyatı artırıp milyon dolarlar seviyesine çeken şey)
  güzel ya da yakışıklı olması
  eğer öyle seviliyorsa genç olması vb.
 • acayip bir durum söyleyeyim bunun ben genel olarak kadınlarda gördüm ama bu işe aracılık edenler genel olarak pezevenk dediğimiz erkek olur.. bu zamana kadar şu parayı al olm beni sik diyen bir kadın görmedim.. he ben bu işi parayla yapmadım yani sanal seks teklifi aldığım oldu ama hiç bir kadın parasının verip benimle ya da arkadaşlarımla sevişmedi..

  yani diyeceğim o ki bu işlerde masumiyet aramak çoğu zaman aklımıza gelmiyor fakat buralar zeki demirkubuz filmi gibi çok masumiyetler kaynıyor.. bir kez bu işi yapanlarda bizim gibi insanlar.. buradan pezevenkliği övdüğüm yok yanlış anlaşılmasın zaten bu işi yapanlar genel olarak bunu meslek bellemiş al şu işi yap desen yapmaz..

  kader mahkumu dediğimiz bu işten tövbe etmek için uğraşan insanlar yok mu var.. işte olm çok karışık işler kimseyi kınamamak lazım.. ne derdi varda orada olduğun bilemezsin yani.. neyse tatsız konu geçelim..
 • bence anlamsiz olan sekstir. isin icinde duygu yoksa olayin anlamsiz oldugunu dusundugum durumdur.
 • [bu birliktelikte ters olan şey -paralı olması- tanios'a güven veriyordu. katırcının şu sözleri bunu doğruluyor: "tanios bana dedi ki: bütün zevkler paralıdır, fiyatını söyleyeni küçük görme."] amin maalouf - le rocher de tanios

  (bkz: ters ilişki)