şükela:  tümü | bugün
  • facebook kampanyasi gordum 1.000 tl veriyor lan. manyamislar
  • beko'nun sponsporluk sözleşmesini yenilememesinin ardından sponsorsuz başlayan ve devam eden türkiye basketbol ligi'nin yeni sponsoru olan ing bank markası.
  • bir öğrenci kulübünün düzenleyeceği etkinliğe aylar boyunca sponsor olacağını belirten, bu süre zarfında sürekli sözleşme yapma sürecini erteleyen ve son 1 ay kala size sponsor olmayı düşünmüyoruz cevabını veren ing bank'ın tanıtmak istediği markası.

henüz öğrenci olan, bir şeyler yapmak isteyen yüzlerce insanı yüz üstü bırakmışlardır. bunun o kadar insanda yaratacağı hayal kırıklığını, bu insanların çevrelerine yapacağı kötü reklamı düşünmemişlerdir. hedef kitlelerinin gençler olduğunu belirten bu yetkililer, gençleri yüz üstü bırakarak ürünlerinin geleceğini de bence belirlemişlerdir.

bu bahsettiğim sponsorluk bedeli ise beko basketbol ligi'ne olunan sponsorluğun sanırım %0,005'i filan ediyor.

yazık.
  • kapat butonuna bastığım zaman “hayır, önce sen kapat” diye sorarak beni yarmıştır.
  • para yüklerken verdiği sorun sende değil bende hatasının sebebini bankanın müşteri temsilcilerinin bile bilmediği uygulama.
  • nfc özellikli android telefonlarda temassız ödeme yapma özelliği gelmiş.

http://www.marketingturkiye.com.tr/…rcard-işbirliği
  • steam kampanyasında bir sıkıntı var. 0.99 tl'ye 10 tl kampanyası için işlem yaptım "sorun sende değil bende" uyarısı geldi ama karttan da parayı çekti. tekrar denedim yine aynı cevap geldi. şimdilik kartın bekleyen işlemlerinde iki adet 0.99 tl çıkış var. e-posta'ya henüz steam kodu gelmedi. paramara'nın işlemlerim bölümünde ise hiç işlem yapmadığım görülüyor. bakalım ne olacak..

edit: paramara'dan mesaj geldi. yoğunluktan dolayı stoklar tükenmiş. çarşamba'ya kadar kodu göndereceklermiş. mükerrer yapılan işlem de iade edilecekmiş.
  • ininal karta olayi guzel, bayaa kullanisli olan uygulama.

lakin ininal yerine paramara card olusturup ona para yukledim burada bir yilan hikayesi ortaya cikti. bu karti ne internetten odemelerde kullanabiliyorum ne de parayi diger yontemler(atmden cekim, telefona gonderim vs.) ile geri alabiliyorum. kisaca para icerde kaldi oyle :d bakalim nasil alacagim