şükela:  tümü | bugün
  • şekerlisoy grubun kripto para borsası. bakalım nasıl birşey olacak.

http://www.parandeks.com/
  • üyelik onaylaması ve tl yatırma işlemi oldukça hızlı olan yeni sanal para borsası, eksikleri de var tabi.

onur kişisini üniversitede dersten kaçmak için katıldığım konferansta dinlemiş idim, fikirleri biraz uçuk gelmişti ama zeki adam olduğu belliydi. demek ki o gün bahsettiği start-up girişim buymuş. inceleyeceğim de üye olmaya üşeniyorum.
  • ilk açılışta hem neo hem de verge ile açılıp, üstelik kullanıcı oylarıyla her hafta seçilecek yeni bir altcoin ekleme vaadi. baya iddialı, hemen gaza gelinmemeli de bi gözlem altına alınmalı. eh hayırlı olsun.
  • kripto para yatırımına bulaşsam mı bulaşmasam mı diye düşündüğüm şu günlerde haberini aldığım ve arkasında koskoca bir holding olan borsa. hoş, hala karar verebilmiş değilim. dur azcık zaman geçsin de bakarız.
  • beyler bayanlar! kripto para işine girecek olanlar! tasarım fena olmamış bence, ama fontlar über tırt. onun dışında baya işlevli duruyor. trade screen baya iyi vuuu ama sonra bana tatava yapmayın ama beceremezseniz kullanmayı.
  • bugün twitter'da botlarla "gündem" bölümüne çıkmış borsa. iyi bir reklam değil.
  • buyrun bir borsa daha, lan kızılay mı destekliyor böyle durmadan bir borsa haberi geliyor? bize de destek olsunlar da biz de açalım bari. hoş, baktım fena değil adamların hakkını vermek lazım ön yargı bir yana ama bir sürü varken gerek var mıydı bilemedim doğrusu.
  • hala biraz bug var gibi gözüküyor ama arayüzü hiç fena olmamış. onaylama süreçleri de çok hızlı. verdim artını, hemen de şımarmayın, bugları da tez kapatın emi.
  • uzunca bir dönem mining kasmış birisi olarak bu işten kazandığım da oldu, büyük kaybettiğim dönemler de oldu. ben kripto para ve daha doğrusu blockchain hikayesinin çin, hindistan gibi devletler, merkez bankası falan karşısında olsa da geleceği yakaladığını düşünüyorum. o baktımdan bu tip türk iştirakler beni sevindiriyor. marka, kim olduğu önemli değil. parandeks’e de bu anlamda başarılar diliyorum kendi adıma. fırsat bulduğum bir ara üye olup, uzun uzun incelemek istiyorum.
  • yerli borsaların bayaga suyu çıkmışken, ülkeden global bir girişim gelmesi güzel olmuş, umarım başarılı olurlar.
    site de tasarım da eh işlevsellik denildiği gibidir umarım.