şükela:  tümü | bugün
  • akpli değilim ama trollerinden

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • her yazdığında iyi partili olduğunu vurgulamayı can borcu bilen, köpekleri kurt sanan büyük ihtimalle insan olarak pasif bir canlı.
  • yalnız kelimesini doğru yazamayan yazar. hatasını düzeltmek istiyorsunuz ama haspaam mesajları kapatmış.

• sözde iyi parti'ye oy vermiş ama dün akşamdan beri, artık bir beka sorunu haline gelmiş bahçeliyi ve ülkü ocakları'nın açıklamalarını* savunmuş biri. engelleyiniz, geçiniz.

bu tiplerden 24 haziran öncesinde de çok vardı. millet ittifakı arasında fitne çıkarmaya çalışıyorlardı. neyse ki parti yönetimleri arasında böyle bir ayrılık çıkmadı. dün meral akşener saldırının hemen ardından kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
  • garip bi yazar. binali'nin secimleri kaybetmesi sonrasi hdp akp'ye oy verecek diye kicini yirtmakta bu aralar. gecmiste benzer iddialarin nasil fos ciktigina bakmadan, utanmadan bin defa isiltilmis yalani yeniden onumuze sunuyor.

bi de arada ingilizce falan sikistirarak ben avam biri degilim tahsilliyim havasi vermiyor mu, adeta tadindan yenmiyor yazdiklari. evladim baglam (context yazayim sen anlarsin) diye bir sey var . hdp akp basligina "ottomans and islamists fucked them up!" ( bkz: #89789048) gibi seyler yazarak bana su videodaki liselilerden hallice oldugunu gosteriyosun sadece: fak kelimesiyle mest olan liseli

dogrusu "fucked them over" olacak pek bilingual "iyi partili" kardesim benim.
  • başlığıma gelip ciyaklayan, akp trolü diye iftiralar atan apo sever, hapisten çıkmasını olumlar vatansızlar görmekteyim. güzel şeyler tabii bunlar. hayattaki ufak mutluluklar.
  • sabah gazetesi okuyarak ve a haber izleyerek ülkede olan biteni gerçekten bildiğini zanneden, hain mısıroğlu kitaplarından öğrendiği tarih bilgisiyle atar yapan, çok konuşan bir diğer akyalayan. kolpa milliyetçi olduğu için telefon talimatıyla papaz bırakan, incirlik üssünü ve hdp'yi kapatamayan malum partisinin yıllardır gizli amerikancı olduğunu hala o kalın kafasına sokamayan zibidi. reisin apoyu asmak yerine niye görüşmeye gitti diye sorsanız ona da cevap veremez. ülke ekonomisinden zaten bihaber. ülke ekonomik kriz ile yanarken evinde oturup saçını tarayandır *. bize kızıp akp'ye oy verir ama onların yarattığı rantçıların kendi anasından babasından alınan orantısız vergiler ile beslendiğini bilmez. yani ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz bu ak hücreli zibidiyi. varsa yoksa yandaş medyanın ona ezberlettiği "chpkk" aşağı "chpkk" yukarı. bunlara eğer soru sorup konuşturmaya çalışırsanız sorduğunuz sorulara cevap veremeyeceği ve kültürsüzlüğünü saklayacakları için o ağlak-mağdur-kibarcık maskelerini takarak "terbiyesizsiniz, ben sana cevap vermiyorum, sana kendimi ispat etmek zorunda değilim, senin girişin yanlış" gibi ifadelerle size tepeden bakarak sorduğunuz sorulardan kaçmaya çalışır. bize ahlak dersi vermeye kalkarlar ama başka yazarların başlığı altında ve ekrem imamoğlu'ndan çıkan başlıklardan insanlara küfür ve hakaret etmekten geri durmazlar.

bütün bunların yanında hem ekşi sözlüğün gerçeklerden kopuk olduğundan şikayet ederek sözlüğü küçük görecek hem de aşağıladığı, küçük gördüğü sözlükte yazarlık yapmaya devam edecek kadar kişilik yoksunu bir şerefsizdir. yani aslında itlik maaşı alan bir akyalayandır. eğer adam olsaydı benim bu yazdığımı ve kendisine gelen diğer eleştirileri okuduktan sonra hesabını kapatıp giderdi. ama bunu kendi kararı ile yapamaz. çünkü onun kendi bağımsız, hür bir iradesi yok; ona para verip ezbere konuşturan başka bir irade var.
  • islamcı zurna.
  • tipik bir ahlaksiz islamci.