• parasutu takiyorsunuz, ama yuksek biyerden atlamak yerine kendinizi bir surat motoruna cektiriyorsunuz. olay bu. cok zevkli.
    oneririm. bi de yukardayken kesinlikle kendi kendinize konusun, sesin carpip geri donecegi bi yer olmadigi icin sesinizi garip hissedeceksiniz ve ilk defa bu duyguyu yasayacaksiniz.
  • sahilden izlendiğinde ne kadar zor gözüksede yapılmaya kalkıldığında çok da heyecan verici olmayan aktivite..manzara süper ama fazladan kalp atışı isteyenlere basit kaçar.
  • alman turiste felegini sasirttiran eglence. alanya da parasailing yapan alman turist acemi bir motorcuya denk gelir. motor hareket eder, alman amcam bulutlara yukselir, boyle devam ederken motordan garip sesler duyan motorcu yukardaki almani unutarak motoru istop eder. bu arada alman zar zor bi apartmanin catisina konar, catidan motorcuya ulasmaya calisirken motorcu, motoru calistirir alman figani feryat, assagi duser damdan oda yetmezmis gibi dikenlerin, bahcelerin arasinda ole bi suruklenirki hurdahas olur, bu arada motorcu adami hatirlar arkasina bakar, alman hastaneye kaldirilir, serce parmagi bilem alciya alinir. ( aman eksik olsun parasutu marasutu)
  • alttaki sürat motorundan 200 metre yükseklikte, ne bir ses ne bir detay, sadece siz ve doğa başbaşa, kulaklarınıza çarpan rüzgar, arada bir sarsan paraşüt.....olağanüstü...
  • türkiye fiyatlarını baz alırsak adını parasaydıng olarak değiştirebileceğimiz aktivite.
  • bu meret, aslinda yamac parasutunden korkan arkadaslarin tatile gittim ve adrenalimi bosalttim, acaip muthis bir olay diye ofisteki diger insanlara caka satmalarini saglayan bir tatil koyu kazanc kapisidir. bu tiplere genelde maltine$inil kompenilerde rastlanir.
  • az once yaptığım, adrenalin dolu oldugunu düşünüp, biraz hayal kırıklığına uğradıgımı itiraf etmem gereken ama aynı zamanda huzur verici oldugunu da söyleyebileceğim aktivite.
  • uçakta yaşadığım düşme korkumdan hareket edemeyen,zaman zaman kilitlenen şahsımın ,yükseklik tutkusu olan ablaya uyup, denediğim aktivitedir.efendim yukarıda eşsiz kemer sahili görülmeye değer olsa da düşme korkusu beni benden aldı.indiğimizde olayın şokundan kurtuldum ,korktun mu dediklerinde eh işte falan diye geçiştirdim lakin o fotoğraflar elimize geçtiğinde gerçek ortaya çıktı.kardeş olacak korkusuz 32 diş sırıtırken ben malı korkudan bir ağız burun eğmişim ki kahkahalarla gülüp ,dalga geçtiler lan.şimdi fotoğraflara bakıp hala güldüğünü söyleyen ablacım ,sen yalnız kalma diye bindim oldu mu yaptığın.deneyin işte.korksanız da deneyin ,en fazla garip bir surata sahip oluyorsunuz havada.*
  • uzaktan bakınca adrenalin dolu harika bir spor gibi görünen fakat yukardaykenn bu muymus ya dedirtten asagıdan bakanlar için vayy be dedirtten çok yönlü su sporu.
  • yamaç paraşütünden * sonra fazla kesmese de, kemiği yeni kaynamış ayağı tekrar kırmaktan korkanlar için tavsiye edilebilecek huzur bombası. adrenalin değil kesinlikle, kalp çarpışınız bile artmıyor. tuhaf bir huzur kaplıyor içinizi. süzüle süzüle yükseliyorsunuz. 1000 ya da 2000 metreden değil, 250 metreden bakıyorsunuz bu kez aşağıya. hem de pilotsuz, tek başınıza. tonlarca maviden mavi beğeniyorsunuz; bir gökten, bir denizden...
hesabın var mı? giriş yap