şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir analizle yapmıyorum. ne yapacağımı bilememekten, makas olmuş ebesinin nikahı, akı bokunu götürmez, düşeceğide yok doların. tl de tutmayı sürdürenler mantıklı açıklamasını yapsında el birliğiyle evrene pozitif enerjimizi gönderelim pozitif derken tl/usd paritesinde
  • biz borcumuzu tl de tutanlar olarak merakla izliyoruz. buna şükür.

çok da fazla tutmak istemezseniz elinizdeki parayı tl de bir mesaj uzaginizdayim iban için. kararsızlar bana göndersin.
  • param olsa ben alsam.
  • mal mısınız amk oturun oturduğunuz yerde.şu saatten sonra dolar alan net fetöcü damgası yer vatan hainliğinden alırlar amk.bu günler öyle böyle geçer,krizde dolar alanların sıralı listesini yaparlar.neler yaptılar bunu da yaparlar.
  • onlardan biri de benim. yurt dışı gitme vb durumları hariç her daim de öyle olacak. amerika köle olmamızı istiyor, biz ise efendi olma çabasındayız fakat işin dalgasında olan çok değişik çeşitlerden insan var, şaşırmıyorum fakat bu duruma. isteyen arzu ettiği kadar dalgasını geçmeye devam etsin ama. o kadar bariz açık ki görmek isteyene; bu bağımsız olma savaşıdır. her ne olursa olsun baskılara boyun eğmeyeceğiz. gerçekten şu soruyu da düşünmenizi rica ediyorum: amerika'nın ütopik isteklerine razı olmak ülkeyi teslim etmek değildir de nedir?
  • para yok ki!
  • konuyu çok yanlış anlamışlardır.(bkz: swh)[ilgili https://www.dailymotion.com/video/x27s257]
  • alırsanız patlarsınız. bu adamlar krizi fırsata çevirenlerin peşine düşer. makas oranlarına bakın? oradan gelecek 10, 20 beni de zengin etmez. varsa paranız, atın günlük faize bekleyin. elbet geçer bugünler. tl her zaman candır.