şükela:  tümü | bugün
  • kobiler ve startup'lar için gelir ve gider yönetme servisi. (bkz: saas)

parasut.com
  • bence oldukça potansiyelli, güzel bir oluşum. kendilerini takipteyim.
  • oldukça potansiyelli, güzel bir oluşum fakat gereksiz pahalı. belki atla deve değil ama kullanıcıların da çoğunlukla oldukça küçük ölçekli işletmeler olduğunu düşünce yıllık 335 tl az para değil bu tür bir girişim ve hizmet için.
  • kolay, online ön muhasebe programı.

birçok artısı var. öncelikle tertipli, düzenli olmanızı sağlıyor. gelir ve giderleri bir yere yazmak ya da excel'e aktarmak gibi ama bunlardan çok daha net olarak görebiliyorsun her şeyi. arayüzü nefis o açıdan. excel'in ne kadar komplike olabildiğini de burada hiç anlatmayayım.
    e-fatura kesilebiliyor. ben çok fatura kestiğim için devlet olsun paraşüt olsun sevgilerimi gönderiyorum. o yoksa normal fatura girilebiliyor ki bu da elle aktarmaktan çok daha hızlı.
    işyerinde olmak zorunda değilsin. hani o bulut denen şey var ya insanların bir şeyler attığı, ben de verilerimi oraya atıyorum. çünkü beyin bedava.
    fakat ne yazık ki paraşüt değil. bu kadar hizmeti babalarının hayrına yapmıyorlar herhalde. aylık 45 lira gibi bir bedeli var. uzun vadeli düşünenler için fiyatta bi' şeyler yapmışlar. denemeden almam diyenlere, bir aylık deneme hizmeti de var.

yakın zamana kadar "ben elalemin third party'sine neden bilgilerimi veriyorum ki" diyordum. fakat sonradan düşününce zaten ön muhasebe bu, ha deftere yazmışım ha buluta. yasal bir yaptırımı da yok bildiğim kadarıyla.

yukarıyı tekrar okuyunca ilk defa bu kadar reklam kokan bir entry girdiğimi anladım. hadi yine iyisin paraşüt. şimdi bana indirim yap*
  • entryleri kaçtan yazdırdığını merak ettiğim firma.
  • deneme amaçlı üye olduğum ön muhasebe platformu.
    fatura şablonumu kolayca oluşturdum. menüler güzel. site kullanışlı görünüyor.

internet üzerinden çalışılacağından çökme vs. konularda nasıl destek sağlıyorlar merak ettim.
    ayrıca banka kredilerini takip için bir uygulama göremedim.
  • denemekteyim. denemenin son günündeyim. sabaha satın alırım.

birkaç özelliği bulamadım. sanırım bunları da yarın çağrı merkezinde ki süper arkadaşlarla halledebileceğiz.
  • şu muhasebecilerin "yoğunluk" ve sizin işleri ufak bulmalarından dolayı ilgisiz davranmaları sonucunda kobilerin imdadına yetişen site. kendi hesap hareketlerini kendin kaydet, aylık 100 tl'lik muhasebeci ile anlaş.
  • tanım: aylık xxx.xxx tl satışı olan işletmelerin sahiplerini günde birkaç kez 50 liralık paketleri satmak için aratan telefon tacizcisi bir firma.

pazarlamacısı kimse tebrik ediyorum alacağımız paketlerden bu durumuyla vazgeçirdi. bu yaklaşımınızla istenmeyen eski sevgiliden farkınız yok
  • davetiye kodu kullanarak bedava kullanım hakkı veren güzel uygulama.
    yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz, kullanmaya geç başladığımız için eski bigileri aktarmak zor oldu. ileriye dönük fatura, ödeme, eleman ve stok takibi ihtiyacı olacakların şimdiden kullanmayı başlamasını tavsiye ediyorum.

buda bedava kazanma için referans linki:
    https://uygulama.parasut.com/…tiye/sjrghrehoc4swarr