şükela:  tümü | bugün
  • "türkiye'nin para portalı" olarak kendini lanse eden ama inanılmaz derecede saçmalıklarla dolu site. makalelerin yarısı zenginin malını oluşturur ki züğürdün çenesi daha rahat yorulsun. bir de "tasarruf etmenin 10 yolu, para biriktirmek için 5 ipucu" gibi salak başlıklar vardır ki içindeki bilgileri ciddiye alacak adama 10 lira verseniz intihar etse daha kârlıdır memleket için.

neymiş? aylık gelirimizi artırmanın yollarını bulacakmışız, taşıt maliyetini otobüse binerek düşürecekmişiz sonra da paradan tasarruf edip sitede bahsi geçen lüks harcamaları ilerde biz de yapabilecemişiz vay anam vay.

sen gel "dünyanın en lüks 10 arabası" diye galeri koy sonra iki yandaki makalede "taşıt giderinizi azaltın, otobüse binin" diye öneri ver. insan aklıyla dalga mı geçiyorsunuz?
  • uzun zamandır ara sıra girdiğim, bakalım neler yazmışlar diye göz attığım şık finans sitesi. altın ve döviz sayfalarının web - mobil tasarımları başarılı. içerikleri oldukça kaliteli ilerleyen zamanlarda kendilerini daha da geliştireceklerini de düşünüyorum. çünkü açıldıkları ilk zamanlardan beri hem editöryal anlamda, hem de tasarım ve yazılım kısmında sürekli üzerine koyarak ilerliyorlar.
  • on numara finans sitesidir. ne ararsan var. ekonomi haberleri, dolar fiyatı, altın fiyatı, canlı grafikler, günlük uzmanların yorumları, analizleri, ek olarak tasarımına da beğenğim site.daha ne yapsın adamlar, bir de adımıza hesap açıp döviz hesaplarımızı mı yönetsinler.
  • benim gibi araba tutkunlarına tavsiye edeceğim site. facebook’ta “100bin tl’ye kadar alınabilecek en iyi spor arabalar” yazısıyla tanıştım kendileriyle, içeriği okuduktan hemen sonrada takip etmeye başladım.türk insanı ekonomiyi görünce hemen kaçar, ben de öyleyim, o yüzden önce siteye bir şüpheyle yaklaştım ara sıra girip direkt otomotiv kategorisini açtığım ve galerilerine baktığımda oldu başlarda ama artık sıkı takipcisyim diyebilriim. yeni test mest olaylarına da girmişler, arkalarında kim var bilmiyorum ama tutar bu site.
  • ne sitesi olduğu belli olmayan garip içerikli bir site. ekonomi sitesi izlenimi var ama hangi filmi aratsam bu site çıkıyor.

korku filmi tavsiyesi diye girdik gul yabaniyi öneriyor. neyse dedik okuyalım iki kelimede bir "en iyi korku filmi" "en iyi türk korku filmi" "en korkunç filmler". ne zaman girsem aradığımı bulamayıp geri dönüyorum.

kullanıcıya değil google için içerik hazırlayan saçma site. iyi para kazanmışsınızdır umarım.
  • her sitenin birbirinin kopyası haline geldiği şu günlerde, içerik gibi içerik üretmeyi başaran nadir sitelerden biri, tıklama haberciliğinden uzak duruyorlar, neyse olay başlıkta onu yazıyorlar. arayüzünü beğeniyorum, mobil kullanımı da oldukça başarılı. eğer site yönetimi burayı okuyorsa, testlere biraz daha ağırlık vermelerini talep ediyorum. yeni kan her zaman iyidir. umarım bozmazlar çizgilerini.
  • takip edilesi, şık tasarıma sahip site. film, dizi, kitap ve araba listeleri oldukça başarılı. döviz sayfaları kullanışlı. diğer güzel yanı ise sitenin görselleri bile özel hazırlanıyor, içeriklerin tamamı özgün, haberlerinde kaynak belirtiyorlar. bunlar güzel hareketler. tek eleştireceğim nokta sitenin app store uygulamasının olmayışıdır.
  • uzmanların dolar yorumlarını ve analizlerini günlük olarak tek bir sayfada topluyorlar. sağda solda tek tek analiz aramıyorum. her gün ilk olarak bu sayfalara bakıyorum. piyasayı takip edenler için oldukça faydalı.

https://paratic.com/…rumlari-tahminleri-analizleri/
  • muazzam kitap listeleri hazırlayan site. kitap görsellerini bile okurları için özel hazırlıyorlar. incelemeleri okurken kitabı okuduğuna emin olduğum editör özetini yalın bir dille anlatıyor. "acaba bu kitabı alayım mı" sorusuna kesin cevap buluyorum. yararlı buldum kendilerini, umarım bu şekil devam ederler.

https://paratic.com/girisimcilik-kitaplari/
  • sağlam yatırımcılar tarafından finanse edildiğini düşündüğüm büyük oluşum. sürekli üzerine koyarak ilerliyorlar. bu işler parasız olmaz, arkasında birilerinin olduğu çok belli. aradığım her konuda neredeyse hatasız olan içerikler bulabiliyorum. bitcoin bilmeyen biri şu yazıya girip hala işi çözemiyorsa, kendini sorgulaması gerek. ayrıca haberlerin tamamında kaynak belirtiyorlar. bunlar yıllarca sitelerde arayıp bulamadığımız, sürekli eleştirdiğimiz özellikler. yermeyi biliyorsak, desteklemeyi de bilmeliyiz.