şükela:  tümü | bugün
 • uzun zamandır ara sıra girdiğim, bakalım neler yazmışlar diye göz attığım şık finans sitesi. altın ve döviz sayfalarının web - mobil tasarımları başarılı. içerikleri oldukça kaliteli ilerleyen zamanlarda kendilerini daha da geliştireceklerini de düşünüyorum. çünkü açıldıkları ilk zamanlardan beri hem editöryal anlamda, hem de tasarım ve yazılım kısmında sürekli üzerine koyarak ilerliyorlar.
 • on numara finans sitesidir. ne ararsan var. ekonomi haberleri, dolar fiyatı, altın fiyatı, canlı grafikler, günlük uzmanların yorumları, analizleri, ek olarak tasarımına da beğenğim site.daha ne yapsın adamlar, bir de adımıza hesap açıp döviz hesaplarımızı mı yönetsinler.
 • benim gibi araba tutkunlarına tavsiye edeceğim site. facebook’ta “100bin tl’ye kadar alınabilecek en iyi spor arabalar” yazısıyla tanıştım kendileriyle, içeriği okuduktan hemen sonrada takip etmeye başladım.türk insanı ekonomiyi görünce hemen kaçar, ben de öyleyim, o yüzden önce siteye bir şüpheyle yaklaştım ara sıra girip direkt otomotiv kategorisini açtığım ve galerilerine baktığımda oldu başlarda ama artık sıkı takipcisyim diyebilriim. yeni test mest olaylarına da girmişler, arkalarında kim var bilmiyorum ama tutar bu site.
 • ne sitesi olduğu belli olmayan garip içerikli bir site. ekonomi sitesi izlenimi var ama hangi filmi aratsam bu site çıkıyor.

  korku filmi tavsiyesi diye girdik gul yabaniyi öneriyor. neyse dedik okuyalım iki kelimede bir "en iyi korku filmi" "en iyi türk korku filmi" "en korkunç filmler". ne zaman girsem aradığımı bulamayıp geri dönüyorum.

  kullanıcıya değil google için içerik hazırlayan saçma site. iyi para kazanmışsınızdır umarım.
 • her sitenin birbirinin kopyası haline geldiği şu günlerde, içerik gibi içerik üretmeyi başaran nadir sitelerden biri, tıklama haberciliğinden uzak duruyorlar, neyse olay başlıkta onu yazıyorlar. arayüzünü beğeniyorum, mobil kullanımı da oldukça başarılı. eğer site yönetimi burayı okuyorsa, testlere biraz daha ağırlık vermelerini talep ediyorum. yeni kan her zaman iyidir. umarım bozmazlar çizgilerini.
 • uzmanların dolar yorumlarını ve analizlerini günlük olarak tek bir sayfada topluyorlar. sağda solda tek tek analiz aramıyorum. her gün ilk olarak bu sayfalara bakıyorum. piyasayı takip edenler için oldukça faydalı.

  https://paratic.com/…rumlari-tahminleri-analizleri/
 • muazzam kitap listeleri hazırlayan site. kitap görsellerini bile okurları için özel hazırlıyorlar. incelemeleri okurken kitabı okuduğuna emin olduğum editör özetini yalın bir dille anlatıyor. "acaba bu kitabı alayım mı" sorusuna kesin cevap buluyorum. yararlı buldum kendilerini, umarım bu şekil devam ederler.

  https://paratic.com/girisimcilik-kitaplari/
 • iş dünyası, ekonomi ve otomobil haberlerini takip ettiğim faydalı oluşum. haberleri diğer sitelerden farklı sunuyorlar, okuması kolay, insanı laf kalabalığıyla boğmuyorlar, haberin kaynağını gösteriyorlar, içeriklerin görsellerini kendileri tasarlıyorlar ve haberlerde kullanılan görselleri yüksek kalite seçiyorlar. bu açılardan tavsiye edebileceğim site. biraz daha popüler olduktan sonra bozulmazlar umarım.
 • ilk entry hariç tamamı reklam içeren entrylere konu olmuş web sitesi.
  hepsini de engelledim tek tek. bu siteye de girersem ne olayım!

  edit: alttakileri de engelledim amk. hala reklam entrysi giriyorlar.
 • similarweb'e göre türkiyede ilk 350'e girmiş, aylık 3 milyon üzeri tekil ziyaretçi, 12 milyon üzeri sayfa gösterimi yapan site. onikimilyon. tahminimden çok daha sağlam trafikleri var.