şükela:  tümü | bugün
 • ne sitesi olduğu belli olmayan garip içerikli bir site. ekonomi sitesi izlenimi var ama hangi filmi aratsam bu site çıkıyor.

  korku filmi tavsiyesi diye girdik gul yabaniyi öneriyor. neyse dedik okuyalım iki kelimede bir "en iyi korku filmi" "en iyi türk korku filmi" "en korkunç filmler". ne zaman girsem aradığımı bulamayıp geri dönüyorum.

  kullanıcıya değil google için içerik hazırlayan saçma site. iyi para kazanmışsınızdır umarım.
 • ilk entry hariç tamamı reklam içeren entrylere konu olmuş web sitesi.
  hepsini de engelledim tek tek. bu siteye de girersem ne olayım!

  edit: alttakileri de engelledim amk. hala reklam entrysi giriyorlar.
 • benim gibi araba tutkunlarına tavsiye edeceğim site. facebook’ta “100bin tl’ye kadar alınabilecek en iyi spor arabalar” yazısıyla tanıştım kendileriyle, içeriği okuduktan hemen sonrada takip etmeye başladım.türk insanı ekonomiyi görünce hemen kaçar, ben de öyleyim, o yüzden önce siteye bir şüpheyle yaklaştım ara sıra girip direkt otomotiv kategorisini açtığım ve galerilerine baktığımda oldu başlarda ama artık sıkı takipcisyim diyebilriim. yeni test mest olaylarına da girmişler, arkalarında kim var bilmiyorum ama tutar bu site.
 • on numara finans sitesidir. ne ararsan var. ekonomi haberleri, dolar fiyatı, altın fiyatı, canlı grafikler, günlük uzmanların yorumları, analizleri, ek olarak tasarımına da beğenğim site.daha ne yapsın adamlar, bir de adımıza hesap açıp döviz hesaplarımızı mı yönetsinler.
 • uzun zamandır ara sıra girdiğim, bakalım neler yazmışlar diye göz attığım şık finans sitesi. altın ve döviz sayfalarının web - mobil tasarımları başarılı. içerikleri oldukça kaliteli ilerleyen zamanlarda kendilerini daha da geliştireceklerini de düşünüyorum. çünkü açıldıkları ilk zamanlardan beri hem editöryal anlamda, hem de tasarım ve yazılım kısmında sürekli üzerine koyarak ilerliyorlar.
 • similarweb'e göre türkiyede ilk 350'e girmiş, aylık 3 milyon üzeri tekil ziyaretçi, 12 milyon üzeri sayfa gösterimi yapan site. onikimilyon. tahminimden çok daha sağlam trafikleri var.
 • düzenli olarak takip ettiğim ve faydalı bulduğum, kendi tarzı olan ekonomi sitesi .

  özellikle kriptolar hakkında tek anlık haber sağlayan platform paratic.
 • her sitenin birbirinin kopyası haline geldiği şu günlerde, içerik gibi içerik üretmeyi başaran nadir sitelerden biri, tıklama haberciliğinden uzak duruyorlar, neyse olay başlıkta onu yazıyorlar. arayüzünü beğeniyorum, mobil kullanımı da oldukça başarılı. eğer site yönetimi burayı okuyorsa, testlere biraz daha ağırlık vermelerini talep ediyorum. yeni kan her zaman iyidir. umarım bozmazlar çizgilerini.
 • takip edilesi, şık tasarıma sahip site. film, dizi, kitap ve araba listeleri oldukça başarılı. döviz sayfaları kullanışlı. diğer güzel yanı ise sitenin görselleri bile özel hazırlanıyor, içeriklerin tamamı özgün, haberlerinde kaynak belirtiyorlar. bunlar güzel hareketler. tek eleştireceğim nokta sitenin app store uygulamasının olmayışıdır.
 • uzmanların dolar yorumlarını ve analizlerini günlük olarak tek bir sayfada topluyorlar. sağda solda tek tek analiz aramıyorum. her gün ilk olarak bu sayfalara bakıyorum. piyasayı takip edenler için oldukça faydalı.

  https://paratic.com/…rumlari-tahminleri-analizleri/