• nadir görülen bir tür.

paratiroid bezi malign neoplazmı. en yaygın ve etkili tedavisi cerrahi ile lezyonun çıkarılması.
  • (bkz: #53434529)
  • (bkz: #53434529) üstteki entrye destek amaçlı yazılmış bir entrydir. sol frame de durması birinin bir şekilde çare olması dileğimle. geçmiş olsun.
    üstteki no.ya ait entrynin seri favlanması debeye girmesine ve daha çok kişinin okumasına sebep olacaktır. yazar arkadaşımıza destek olalım lütfen.
  • tüm diğer kanser türleri gibi lanet olasıca hastalık. hasta olan suser arkadaşımıza da acil şifalar diliyorum, umarım kısa sürede derman bulur. keşke elimden şu entry'yi yazmaktan daha fazlası gelebilseydi...

(bkz: #53434529)
  • (bkz: #53434529) acil şifalar ve sözlükteki doktorlardan yönlendirme bekliyoruz.
  • zor bir hastalik. belki yardimci olabilecek biri vardir.
    benimde paratiroid bezim alınmıştı hatta ameliyat esnasında bir doktor baş doktora bez çok sert kanser olabilir demiş ve diğer doktorda saçmalama bu çoçuk daha çok genç diye bir cevap vermiş bunu ameliyattan sonra öğreniyorum alahıma çok şükür patoloji raporunda kanser çıkmıyor ama o korku bile yetiyor insana gerçekten bu hastalağına yakalanma hissini düşünemiyorum bile umarım iyilişir bu arkadaşımız doktorun dediği gibi daha çok gençsin kanserde en önemi olay pes etmemektir pes etme dostum bu çaylak yazar halimle girdiğm entryi başlığın üste kalmasını sağlar mı bilmiyorum ama yazdım entryimi bir de eğer ihtiyaç varsa istanbulda beni ameliyat eden doktorun bilgilerini verebilirim kendisi cidden iyi bir doktor ve cerrahtir belki başka bir şey düşünür iyi eder seni.
    edit: doktorun adı ali durmuş şişlide muayene salonu var
  • alm est nickli yazar arkadaşımızın muzdarip olduğu hastalık. eğer bir yerlerde bir çözümü varsa maddi destek kampanyası başlatılmasına seve seve ekşiciler olarak öncü oluruz.

belki birileri görür, nereden ne geleceği, gün doğmadan nelerin olacağı hiç belli olmuyor. inşaallah yardımcı olunur ya da olabiliriz bir şekilde alm est arkadaşımıza.
hesabın var mı? giriş yap