şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu tip insanlar için çalışmak sosyal bir ihtiyaçtır.
  • paraya ihtiyacı olduğu halde evde yatandan iyidir.
  • “sorumlu masal mesajlarıdır..”
    bir masalda prenseslik testi var.. diyor ki adam:
    “yedi şilte altına bir bezelye koy, gerçek prensesse hisseder” vay amk
    sonra kendini prenses sandı diye vay öyle vay böyle..
    kadınlara özel tanım:
    (bkz: sosyal proje)
    (bkz: halka inmek)
    erkeklere özel tanım:
    (bkz: can sıkıntısı)
  • empati yapamadığım insanlar. evde oturmanın nesi kötü olabilir ki? veya kış günü sabahın köründe işe gitmenin nesi iyi olabilir...
  • sefkate ihtiyaci var.
    isveren tarafindan sikilmeyince rahat etmez.
  • çalışma demiyorum hobi olarak gene çalış diyeceğim insandır.
  • kendi işini yapıyorsa devam etmesi gereken kişidir.
  • paraya ihtiyacı olan iş arkadaşlarına sürekli "ay benim ihityacım yok aslında, evde oturmayayım diye çalışıyorum, kocam çalışma keyfine bak diyor ama canım sıkılıyooo benim yaaa", diyen kadındır.

geri zekalı moron prenses sendromlu ruh hastası şizoid kancık kadındır.

tabi ki düğününü en gösterişli şekilde yapmış, gelinliğini aylarac tasarlatmış, sosyal medya fotoğrafları gelinlikli düğün fotoğraflarıyla dolu bir prenses olduğunu söylemeye gerek var mı?

öte yandan, kabul edelim, biz bu ablayı sevmiyoruz ama biz de maymunun götündeki neyiz, solucanız.
  • üretmek insanın içinden gelir ama çalışma hayatı öyle bir hal aldı ki sabahın köründen gece yarılarına kadar çalışması beklenir oldu insanların. oysa ki insani şartlarda çalışılabilen bir dünyada yaşasaydık her insan var olmak için ortaya birşeyler koyabilmek adına çalışırdı. ama çalışmak yeni nesil işkence türü olmaya başladı hayatını devam ettirmek için bile hayatını riske atacak saatler çalışman beklenir oldu.