151 entry daha
  • bunu yapan erkek yapmadan önce zihninde legalleştiriyor normalleştiriyor. bunu yapan kadınların isteyerek yaptıklarını söyleyerek vicdan falan rahatlatıyorlar. demiyor ki lan para vermesek paramı vermesem benimle olur mu? bedenine saygısı yok.
    son edit: bunu yapan erkeklere küfür etmek istemiştim. normalleştirmek derken neyi kastettiğimi hepsi kendince bahanelerini sıralayarak birbir örneklendirmişler. eleştirdiğim zihniyet hortladığından ben öfkemi geri çekiyorum. kendinizi onlar çok memnunlar istiyor vb fikirlere bu kadar inandırabilmiş olmanızı takdir ediyorum.
  • (bkz: takas) ve (bkz: ticaret), ve tabi baştan belirteyim hayatım boyunca hiç bir zaman yapmadığım ve yapmayı planlamadığım eylemdir. sonra eşcinselleri savunduğumuz için eşcinsel ilan edildiğimiz gibi kişinin fuhuşa özgürlüğünü savunduğumuz için de orospu veya çocuğu ilan edilmeyelim, dar kafalı insanların ne yapacakları belli olmayabiliyor, üstteki entrylerden de anlayabileceğiniz üzere..

iki tarafın genellikle rızaları doğrultusunda istedikleri şeyleri takaslaması olayıdır, bilinen en eski meslekler arasındadır. sadece erkeklerin yaptığı bir şey olarak görülse de bunu yapan kadınlar da var. istese de kendini tokmaklatacak birini bulamayan teyzeler jigolo çağırmıyormuş gibi tabi ya hep erkekler, sadece erkekler parayla seks yapar. bekarlığa veda partisine dans edip gösteri yapsın diye çağırılan mankenimsi erkekler hiç yoktur zaten, striptiz de kadınlara özgüdür.

ne güzel demiş ama süleyman demirel, ki kendisi hiç sevmem ama;
    "kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin"

fuhuş ve parayla seks günümüzde hemen hemen her kadının tecavüze uğramamasının yegane sebebidir. çünkü cinsellik bir ihtiyaçtır, bünyenin üreme içgüdüsünü kullanmaya yönelik bir arzusudur. her ne kadar seks üremekten çok zevk için yapılsa da bu bir ihtiyaçtır ve kimisi mastürbasyonla tatmin olmamaktadır, seks yapmayı istemektedir. onların da hakkı yok mu seks yapmaya? kendilerine verebilecek bir kadın bulamayacak tipler olmaları her zaman bireyin kendi suçu olmayabiliyor. yetiştiği ortam, toplum, zihniyet de önemli. peki bu sevişemeyen birey ne yapacak? imkanı el verdiğince bu ihtiyacını parasıyla karşılamaya çalışacak tabiki de. böyle bir arz-talep dengesi tarih boyunca dünyanın her tarafında mevcut olduğu için dünyanın her ülkesinde hayat kadını bulabilmek mümkün.

neden şerefsizce görüldüğünü anlayamıyorum bu olayın. ne yapsınlar? bulduklarına tecavüz mü etsinler parayla seks yapmak yerine? veya hiç yapmasınlar oldukları yerde patlasınlar mı? yok öyle bir kafa. kendini ne kadar baskılamaya çalışırsa birey, zamanla o kadar kuduracaktır ve işin sonu parayla seksten daha kötü yerlere çıkacaktır. neden çocuk istismarları dini kitleler arasında bu kadar yaygın sanıyorsunuz? dini emirle kendini baskılamaya çalışan insanlar bu baskıya dayanamıyorlar çünkü, insani biyolojilerine yenik düşüp cinsel ihtiyaçlarını gidermeye çabalıyorlar. buna çocukları alet etmeleri iğrenç bir durum tabi, ama sebebini düşündüğün zaman zinanın ahlaksızlığına çıkıyorsun.

ayrıca kişi kendini satıyorsa bundan size ne? siz kendinizi satmıyor musunuz sanki? üç kuruş maaş uğruna hayatınızı, saatlerinizi işverenleriniz için satarken siz şereflisiniz de aynı şeyi başka bir yolla icra ediyor diye hayat kadını mı namussuz, şerefsiz oluyor? hayat kadını kendini satıyordur doğru, ama en azından saatine değecek bir ücret alıyordur. peki ya sizin saatiniz kaç para? ofiste milletin ağız kokusunu çekerken saatine kaç para alıyorsunuz? bir hayat kadının saatte, günde kazandığını kazanamadığınızdan mı yoksa bu çekememezliğiniz?

zorla fuhuşa sürüklenen kadınlar var doğru, ama bunu isteyerek yapanlar da var. ve hatta feministler bu durumu şiddetle savunurlar da. aklımda kalan feminist pankartlarından birini bırakayim şöyle;

"kadının yoksa cebinde parası amcığıdır kumbarası"

kadının bedenine saygısı yokmuş, parayla seks yapan erkek şerefsizmiş. bunu yargılamak size düşmez. siz daha başkalarının hayatlarına saygı duymayı bilmiyorken nasıl kendinizi kimin bededine ne kadar saygı duyabileceğini değerlendirebilecek bir konumda zannedebiliyorsunuz? sadece parasıyla seks yapabilen erkekler parası olmadan o kadınların kendilerine bakamayacaklarını gayet de iyi biliyorlar, siz yormayın kendinizi. orospu diyorsa da diyordur, o onun kendi öküzlüğü. siz sanki milleti genelleyip yargılar savururken tam bir şeref abidesi misiniz ki insanlara kafanıza estiğince şerefsiz damgası vurabiliyorsunuz?

kişi bedenine saygı duyar ya da duymaz, o kişinin kendisini ve bedenini ilgilendirir, sizi değil. siz kimsiniz ki insanların hayatlarına karışmaya hakkınız olduğunu sanıyorsunuz? salın insanları rahat bırakın artık, ibnesini de orospusunu da rahat bırakın, özgürce hayatlarını yaşasınlar. ne yoksa, ahlakınızı mı bozuyorlar?

bu arada kendini muz karşılığı erillere pazarlayan dişi maymunlar da var. en eski meslek derken şaka yapmıyoruz, insanlıktan bile eski bir meslek olabilir bu.
  • alıyorsun bi 50lik kıvırıyorsun sağ eline alıyorsun veeee...
    (bkz: anlam karmaşası)
  • parayla seks yapmak sanırım bir tür sapkınlık. paraya sürttürmek ya da parayı anuğa götüne falan sokmak şeklinde icra ediliyor olabilir.

para ödeyerek seks yapmak ise bir sapkınlık değil, haysiyetsizliktir.
  • kıyaslanabileceği tek olay mastürbasyondur.

seks yapmak isteş bir fiildir, taraflardan birisi sadece diğerinin ihtiyacını karşılamak için buna dahilse bu seks değil, mastürbasyondur.

yapmayın, yaptırmayın ekonominin mk. size bir şey olmasın.

seksin fiil olup olmadığına takılan kafalar editi.
  • masturbasyon yapmak istemeyenlerin başvuracağı yöntem.

ayrıca neden herkes erkek üzerinden yürümüş? ülkemizde olmasa da yurt dışında gayet de para vererek yapan kadınlar var. ayrıca;

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
  • al gülüm ver gülüm.

ne kadar çok şey yazmışsınız üzerine ya. alan razı veren razı. sizlere ne bu durumdan.

tanım:alış-veriş-seviş.
  • bu şekilde zengin olan kadınları görüyorum. bazıları cidden zengin olmuş.
  • paranın hamile kalmasıyla sonuçlanabilir..

lan yoksa?! şerrefsizim benim aklıma gelmişti!!
  • bence bir insanın kendisine saygısının olmadığını gösterir

ben şahsen utanırdım
1133 entry daha
hesabın var mı? giriş yap