şükela:  tümü | bugün
  • israil pislik, israil hain, israil vicdansız, israil dünya barışının önünde tehdit, israil'in allah belasını versin, israil çocuk katili, israil, israil, israil...

e iyi de arkadaş, vatan diye bir kavram var bildin mi? bedeli kanla ödenir, parayla satılmaz...

düzenleme; iş bu giriden yabancılara arazi satışını onayladığım kanaatine varan dostları takdir ettim.

düzenleme 2; söz konusu toprakları ingilizlerin işgal ettiği ve çok ağır vergiler dayatıldığı için satıldığı söylenmiş bazı islamcı yazarlar tarafından. hatırlatma yapmak istedim aynı ingilizler ve emperyaller istanbul'u ve anadoluyu da işgal etmişlerdi zamanında da sonrasında geldikleri gibi siktirolup gittiler! şimdi şimdi ingilizlerin koynuna girenlerin de kulağına küpe olsun bu ali cengiz oyunları tabi... ciğerinizi biliyoruz ciğerinizi, ciğerinizi s2yim!
  • dedi yabancılara arazi satışı onaylı ülke vatandaşı
  • 10 dönüm arazi düşün. bunun 1 dönümünü satıyorsun sonra satın alan şahıs 2-3 dönüm de benim diyor. kavga ediyorsun ama elemanın abisi geliyor dayak yiyorsun sonra bu eleman hepsi benim diyor...
    düzeltme: emrextreme uyardı. toprağı satıp sonra toprağı geri almak için savaşmışlar...
  • bu adamların by coğrafya ya tekrar gelişleri türkler veya osmanlı sayesinde olmadı. buralara bunları getiren, topraklarını satan da araplar.
    e aynı araplar değil mi ellerini kürenin üzerine koyup poz veren, yine bunlar değil mi yemen i iki yıldır bombalayan.
    altın kaplama tatlı yiyene kadar kendi kardeşlerine destek olsunlar, londra'dan milyon sterlin verip konut almak güzel, senin filistinli kardeşinin sorununu düşünmek bana mı kaldı?
    hacivat ın derdini karagöz çekiyorsa,karagözün salaklığıdır.
    insanların ölümüne üzülmek ayrı konu buna ortak olmak ayrı.

3 günlük yas ilan ettiğimiz filistin, kktc yi tanımıyor,ermeni soykırımını tanıyor.
    yahudi ve arapların bana göre farkı yoktur, ne halleri varsa kendileri görsün.
    300 milyon arap tepki vermezken bizim burda yas ilan edip,miting yapmamız tamamen goygoy bana göre.
  • çok yüzeysel bir yazar beyanatıdır. altı gün savaşında hakkı olmayan topraklara giren israil değil miydi ? bir soykırımdan kaçıp, soykırım yapmaya ne denir ? söz konusu orantısız şiddet ve haramilik. basiretsiz bir çoğrafya, susturulmuş, bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda geçinip gidiyorlar ama o yılan bir gün hepsini bitirecek. konu kendilerine yapılanlara gelince filmler çekiliyor, lobiler kuruluyor, yahudi'den çok çingenenin, polonyalının, rusun, ukraynalının öldüğü ikinci dünya savaşında melek gösteriliyorlar yemeyin bu ajite pr'larını. kendi vatandaşlarının bile özgürlüğünü satan, para için ss subaylarına ispiyonlayan çakal bir ırktan bahsediyoruz. kendilerini hitler'den daha çok ari ırk sayan bir topluluktan bahsediyoruz. tamam çağdaşsınız, arapları sevmiyorsunuz, mallar, pisler, ahlaksızlar ama bu duruşunuzla onlarla aynı seviyeye inmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. bir gün o silahlar bize dönecek ve savaşın öyle uzaktan "ehe salaklar" demek olmadığını göreceğiz. savaşın kaosunu tadınca çaresizliğin, kaybetmenin, ölümün kokusunda böyle rahat konuşamayacaksınız. direnen, özellikle özgürlüğü için direnen insanların yanında olun. biz de bir gün o savaşı vereceğiz, aklınızda olsun. onur bir millete, medeniyete ait değildir. unutmayın temelde hepimiz insanız ve sivrisinek taşaklarına konduğunda şiddetin çözüm olmadığını anlayacaksınız.

(bkz: #73751371) gidip kokaini öv, senin özgüveninin kaynağı bilgi değil görüldüğü gibi. yaşadığınız hayatları baz alarak konuşmayın, empati yapamayacak kadar aciz uyuşuk beyinleriniz.
  • "israil pislik, israil hain, israil vicdansız, israil dünya barışının önünde tehdit, israil'in allah belasını versin, israil çocuk katili, israil, israil, israil...

e iyi de arkadaş, vatan diye bir kavram var bildin mi? bedeli kanla ödenir, parayla satılmaz..."

///////////////////////////////

didierdrogba07 isimli yazar ilk yazıyı yazmış. şimdi bunun üzerine sorulacak en önemli şeylerden biri; insanların siyonist propagandasının tuzağına düşüp bu asılsız ve de kanlı bilgiyi yaymak konusunda ısrarlı olma sebebi nedir? elinde internet gibi bir nimet var ve geriye kalmış bir avuç vatan toprağı için mücadele eden insanların inadını, gayesini neden küçümsemeyi seçer ve sebebini sorgulamaz, araştırmaz anlamıyorum.

------------------------------

"evet filistin topraklarını parasıyla almıştır rothschild ve israil'in "hukuken haklı" olduğunu söylemektedir kendilerini "aydın ve objektif" adleden kişiler.

"israil parasıyla satın aldı" denilen filistin toprakları şöyle satın alınmıştır filistinlilerin elinden: 1. dünya savaşı sonrası filistin, ingiliz mandasına girer. ingiltere ise filistin'e "nasıl ki eskiden osmanlı'ya vergi ödüyordunuz, şimdi de bize ödeyeceksiniz" diyerek astronomik vergiler dayar. bu vergiler o kadar ağırdır ki, filistin'in bu vergiyi karşılayabilme şansı dahi yoktur. sonuç olarak balfour deklarasyonu'nda belirtildiği üzere bir yahudi devleti kurulmasını destekleyen ingiltere hükümeti ve rothschild, bu filistin topraklarına el koyar.

işte kimileri tarafından "parasıyla satın almışlar, aslında israil'in toprağı orası, adamlar haklı" şeklinde dayatılan "satın alma" hikâyesinin aslı budur.

kanununa uydurulmuş gasptan başka bir şey değildir."

------------------------------
    yazının tamamı
  • mahlasım belirtilerek yazı kopyalanmış, sanki sileceğim ima edilmiş gibi... normalde cevap entry sevmiyorum ama bu durumda yapılır... biz size benzemeyiz, sözümüzün arkasında durur, yazdıklarımızı silmeyiz... ahlaklı adamlarız, kapalı kapılar ardında birbirini zkenlere benzemeyiz...

söz konusu toprakları ingilizlerin işgal ettiği ve çok ağır vergiler dayatıldığı için satıldığı söylenmiş bazı islamcı yazarlar tarafından. hatırlatma yapmak istedim aynı ingilizler ve emperyaller istanbul'u ve anadoluyu da işgal etmişlerdi zamanında da sonrasında geldikleri gibi siktirolup gittiler! şimdi şimdi ingilizlerin koynuna girenlerin de kulağına küpe olsun bu ali cengiz oyunları tabi... ciğerinizi biliyoruz ciğerinizi, ciğerinizi s2yim!