şükela:  tümü | bugün
 • izmir'in böyle bir yere ihtiyacı vardı. merkeze yakın yeşillik içinde ve tarihi dokusu olan bu kalitede bir başka işletme yok diyebiliriz. tarihi detaylar çok hoş ama web sitesinde güzel güzel anlatmışlar oradan bakın.
  parc ceremonie kilizman
  hatta yetmez, gidip görün.

  ben pek tabii düğün ve organizasyon kısmı ile ilgilensem de kahvaltı için de açık olduğunu belirtmem gerekiyor.
  organizasyonlar için temelde 2 ayrı bahçesi var. firuz ve yemişçi bahçeleri bunlar.
  bunun dışında nikah vb. organizasyonlar için önerdiğimiz kameriye yani muhteşem ağaçların olduğu kısım da var.
  hava soğuk oldu yağmur yağdı ihtimaline karşı da 250 kişilik bir kapalı alanı var.
  pek tabii buraya kadar okuyan her evlenecek çiftin merak ettiği kısım fiyatlarıdır. açıkçası kişisel fikrim fiyatları kalitesine oranla gayet uygun. (ucuz değil, karşılaştırmalı bakınca uygun)
  mekan, masa sandalye de veriyor. bunun dışında dekor, organizasyon ve müzik kalıyor. alan fotoğraf için erssell pv ile anlaşmalı.
  izmir de düğün yapacak çiftler bir gidip bakmalı.
 • yaz aylarında pazar kahvaltıları için kombine yapılması gereken izmir'in en iyi kahvaltı/düğün/dernek/toplantı mekanı.

  evet doğru duydunuz, kocaman, hatta dev bahçeli mekanda pazar kahvaltısı için rezervasyonu 7 hafta sonraya verebiliyorlar ancak. 7 hafta sonraya!!!!

  eğer izmirliyseniz, şimdi paylaşacağım linke 1 dakikanızı ayırın ve bu entryi favlayarak yazın buraya mutlaka gidin. buraya bugüne kadar kimi götürsem ağzı açık kaldı yemin ederim. şaka şaka sadece 1 kişiyi götürdüm ve onun da ağzının açık kalıp kalmadığını net hatırlamıyorum çünkü mekanın orgazmik ekmeklerini götürmekle meşgul olduğu için ağzı hep doluydu.

  https://www.youtube.com/watch?v=y13a0b6-tb8
 • (bkz: #65793857)