• şu anda sourberry’de çalan program. charles h. duell zaten 50’ler ilâ 70’ler arası müziğin kesin ve keskin bir üstadı olduğu için [ki, aynı zamanda çok eski bir badimizdir] kesinlikle tavsiye edilen program.
  • an itibariyle kendim ettim kendim buldum proğramı. sağlam, yekpare bir kurgudur kendisi, ne parçalısı.
  • bu günkü konusu yabancıların türkiye hakkındaki şarkıları(galiba); girişi istanbul not constantinople ile yaptı torki torki diye devam ediyor vallahi. an itibariyle sourberryden dinlenebilir. kaamosun nefis programının ardına bir de bu overdose olmaz umarız.

edit: tüh değilmiş türklere özel;
  • her dinlenildiğinde, bir paket çikolatanın verdiği mutluluk gibi dinleyeni mutlu etmeyi başarabilen radyo programı.
  • bugünkü programı baştan sona dinleyebilenlere charles h duell madalya verecekmiş. son 20 dakika ve 17 survivor var. resmen gelecekte bunlar dinlenecek, futuristik müzik ayağına abidik gubidik tırt müzikler dinletiyor gibi ama. hayırlısı. ya sabır çeke çeke dinliyoruz artık. bakalım kaç kişi kalacak 15 dakika sonra.

savunma da süper: "back to the future filmini düşün, adam 1955 yılında gitar solo attığında, gitarı etrafa vurduğunda millet nasıl şaşkın şaşkın bakıyordu. şimdi de bu müziklere bu bakışımız normal."

neyse sağ salim bitiyor gibi.
  • bu sıcakta bizi fena etkileyen kösnül şarkılar çalıyor bu gece.

biraz önce adını vermek istemediğim bir dinleyici kösnülü açıklarken balataları yaktı: "yahu şehvet azdırma buzilerini ateşleyen bir mekanizma."
  • fonda mırıl mırıl çalarken iyi gidiyordu. birden wicked game çalmaya başlayınca bi fena oldum.

gerçekten kösnül şarkılar içeren bir program
hesabın var mı? giriş yap