şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye'nin neden teknoloji konusunda atılım yapamadığını gösteren olaylardan biri. yazık.
  • bu gidişle davutoğlu uzay ajansının başına da nihat hatipoğlunu getirir.
  • iptal edilmesi anlamında çok da yazık bir durum değildir.

elin insanı bu tip oluşumları sağlam community ortamlarla yapabiliyor çok da yetenekli paketler çıkartabiliyor.
    linux tabanlı bir işletim sistemi yapmaya çalışma için maaşlı oturup kod yazılacak diye birşey yok...

devletin destek mi vermiyor? ağlamada gerek yok. avrupa da çok sağlam destekler de var çalış çabala edin.

bir ubuntu olmanı bekleyen de yok ama elementary os da olsan tadından yenmezdi.

edit : yazım hatası link
  • (bkz: pisi linux)
  • sona erdirilmemiş projedir. yakın zamanda yeni sürümü son kullanıcıya sunulacaktır. geliştirilmeye de devam edilmektedir. totonuzdan element uydurmayınız.
  • isabet olmuş. bir daha böyle aptalca şeylere kalkışmasınlar. yerli işletim sistemi hedefiyle ortaya çıkmış projenin terminalde çalışan yardım dokümanları bile türkçe değilse sen o işi bırakacaksın. kopyala yapıştırla olmaz o işler.
  • mustafa sancar konu ile ilgili "pardus ne la?" dedi.
  • her şeyi devletten beklememek lazım, nede olsa devlet dediğin şey avantayla çalışıyor bu ülkede avanta yoksa devlet de yok !

tanım: bizi üzen durum, sona ermeseydi yeni sürümde namaz saati de olacaktı diyorlar.
  • en azından sayesinde anadolu parsı diye bir hayvanatın bu topraklarda yaşıyor olduğunu öğrendik