şükela:  tümü | bugün
  • alacakaranlık isimli dizide istanbul'un çeşitli bölgelerine bombalı paketler bırakarak bir kurye şirketine duyulabilecek tüm güveni altüst etmiş olan kurye firması. kuryenin sırtında ve motosiklette kocaman parex yazıyordu, artık adamların sapık bir reklam anlayışı mı var yoksa dizi yapımcıları mı bu adamlara kıllık olsun diye yapmışlan anlamadım.
    web sitelerine http://www.parexkurye.com/ adresinden ulaşılabilir.
  • 1992 yılında kurulan letonya'nın ilk ticari bankalarından biri.
  • iğrenç bi müziğe ve reklama sahip çöp poşeti reklamı.
  • şiirsel bir reklam sloganı olan çöp poşeti markası.
    "parex çöp torbalarıyla, çöpünüze talibiz"
    bi armoni var, ruh var.
  • daha bağlarken kopan saplara sahip kalitesiz bir çöp poşeti markası..
  • cam sileceğini ters çalıştıran temizlik gereçleri markası. hangi insan evladı kendinden uzaklaştırarak silecekle camı temizler? bu şirketteki hangi insan evladı bunu düşündü de uygulamaya soktu acaba? çok merak ediyorum. "herkes kendine çekerek camını temizliyor hacı biz de tersini yapalım, fark yaratalım." mı dediler yoksa? hiç yaptıkları ürünü denediler mi? bu ürünleri denemeden mi piyasaya sürüyorlar? sorular sorular... sonuç olarak, bütün çalışanlarını tebrik ediyorum.
  • çok avrupai biri olduğumdan markette bez torba kullanıyorum ve çöp için koroplast'ın yeşil renkli doğada çözünebilir torbasını kullanıyordum. olay şu; parex'in tüm poşetleri doğada çözünüyor ve migrosta, battal boyu 2,70 tl iken, koroplastın doğada çözünebilir muadili, çevreci kazığı eklenerek 7 tl'ye satılıyor. artık parex çöp torbası kullanıyorum ve sanırım kimsenin sikinde olmayacak bir entry yazdım. en azından hala instagramdan yemek paylaşmıyorum. öyle işte.
  • sarı bezinde yazan kırmızı parex yazısı sildiğim su ısıtıcısına boyasını verdi.
    annem fırın torbasını aldı, fırının içinde ilk defa patlayan bir fırın torbasını test ettik.(evet biliyorum üstten iğne ile delinmesi gerek, annem iğne değil çatal sapladığı halde torba patladı)
    ve son olarak bugün sözde hav bırakmayan mikrofiber bezi heryerde pamuk pamuk döküldü.

bu marka hakkında şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.
  • kova ve kutuları rengrenk, şekil şekil, çok güzel olan marka.
  • yağlı kağıtları bir hayli dandik firma. ızgara makinesine serdiğim yağlı kağıt 5-6 dk sonra cayır cayır yanıyor ne tavuk pişirebiliyorum ne köfte ne de balık. ee ne anladım ben bu işten. yağlı kağıt yanar mı arkadaş ya.

ayrıca hemen deliniyor maksat ızgara kirlenmesin diye seriyoruz her seferinde yemeğin yağı direkt ızgarada delikler yüzünden.

özet: yağlı kağıtlarından uzak durun.