şükela:  tümü | bugün soru sor
  • saptama.
    bır parfumu olması ınsanın.
    bırı o kokuyu alınca, sen kokuyor dıye dusunmelı.

eskıden bu konuda cok basarılıydım. her pafumumu mınımum bes sene kullanırdım.
    son yıllarda sıkılıyorum aynı parfumden. aynı parfumu uzun sure kullanamıyorum.
    son bır yılda tommy gırl, raph loren romance, yves rocher the vert, prada candy kullandım. ıcım huzursuz ve mutsuz olunca bır ıkı ayda bır parfum degıstıresım gelıyor.
    uc aydır carolına herrera good gırl kullanıyordum ama ondan da sıkıldım. sadece erkek arkadasım bende bu kokuyu cok sevıyor, degıstırsem o tanıdık koku keyfını elınden alıcam dıye dusunuyorum.
    bıraz dolce gabbana the one a geceyım dıyorum. sısesı ıkı uc ay bıtse, ılkbhar yaz donemıne gecerız, o zaman da yves rocher the vert e donerım zaten.
    yaz parfumu konusunda yves rocher the vert ı gercekten sevdım. bırkac senedır bunu kullanıyorum. cımen cımen kokuyor. eskıden hermes-jardın sur nıl kullanıyordum yazları, bı bes sene kullandım, ama su sıra sekız yuz tl, cok pahalı gelıyor bana. o yuzden ona cok benzeyen yves rocher the vert ı kullanıyorum. o yuz yırmı bes tl.
    tavsıye ederım yaz parfumu arayanlar varsa cok cok.

bosandıgımdan berı su kıs parfumunu tutturamadım.
    evlıyken bı yedı sekız sene paco rabanna lady mıllıon kullandım. ama eskı esım cok sevıyordu. onu hatırlatıyor dıye bosanınca bırakmak durumunda kaldım.
    dort sene oldu bosanalı.
    ılk ıkı sene dolce gabbana the one kullandım.
    ucuncu sene versace eros ve burberry classıc kullandım.
    bu dorduncu sene. bu sene o kadar mutsuzdum kı dedıgım dort bes parfum degıstırdım. ıkı ayda bır yenı parfum.

yakında yenıden calısmaya baslayacagımı umuyorum.
    ısı sabıtlersem parfumu de sabıtlerım gıbı gelıyor.
    huzur huzuru getırır..
    ay hadı ınsallah.