şükela:  tümü | bugün
  • aslında kendinden hoşnut olmadığı için otu boku bahane eden tahammülsüz insanların yaşadığı ülkedir.
  • sadece astim degil ozellikle de alerjik astim lilarin cogunlukta oldugu ulkedir.
  • ter, sigara kokusunu anlarımda (bkz: soğan kokan insan) ne demektir amına koyim. sen hiç yağda soğan kavurup içine birazda salça koyup hiç yemedin mi güzelim soğana laf atmışsın. verdim soğanlı şukunu.
  • kesinlikle ikametimi aldırmak istediğim ülkedir. çünkü parfümle banyo yaptıktan sonra kendilerini sokağa atanların yanından geçerken bile boğulacak gibi oluyorum
  • parfüm sıkanın temizlik anlayışının taharetlenmek olduğu ülkedir. sarımsaklı, soğanlı, baharatlı yemekler tüketip günlük duş alma alışkanlığı olmayan, deodarantı bile terli vücuduna uygulamakta direten tipler güzel kokmak için (!) kıyafetlerinin üzerine dahi parfüm sıkar. deodarantın temiz vücuda, parfümün tene uygulanması gerektiğini bilmeyen bu tipler iğrenç kokarlar.
  • ayarsız sıkandan rahatsız olan ülkedir. düzgün kullanmasını bilmeyin sonra da rahatsız olana suç atın. astımım var evet ve bu kokulara karşı daha hassas olmama neden oluyor, sokakta yürürken ağzıma sıkılan testerlardan tutun ders bitiyor diye okuldaki kızların ve erkeklerin deodorantlarını dört bir yandan üstümüze boşaltması yüzünden ölmek üzereyim. yahu kardeşim yanınızdaki insan buram buram parfüm kokusu alınca noluyor?! bırak mis gibi yıkan, tertemiz ol, teninin kokusunu alsın yanındaki. emin ol daha "seksi", daha "afrodizyaklı" olursun. parfümü o kadar fazla sıkmandaki amaç bu hepimiz biliyoruz.
  • parfüm sıkanların parfüm sıkmak yerine şişeyi kafasından aşağı boşaltma eylemini gerçekleştirdiği ülkedir. ya da hacı yağı diye tabir ettiğimiz kokuları sıkmış olmaları da mümkündür.
  • astımlı insanların da yaşama hakkının olduğu ülkedir. hele hele ofis içinde sıkılıyorsa o parfüm, cennetten çıkma olsa yine çekilmez.
  • bu rahatsızlık atmosferin bozulması açısından ise şayet o ülke gelişmiş ülkedir. ha yok ben bu kokuları sevmem ne varsa tezek kokusunda var diyorsan arap ülkesi olma ihtimali yüksektir
  • (bkz: #19558233)