şükela:  tümü | bugün
  • n11.com ya da gittigidiyor.com'dan hesabı olan bu pek ahlaklı(!) kullanıcı mağaza faturasız tester parfüm gönderip geri iade edildiğinde de şişeyi değiştirmişler diye iftira atacak karakterde bir mağaza hesabıdır. bir de üstüne utanmadan insana telefon açıp tehditler savurur, küfürler eder. bu kalitede esnaftır kendileri.
    sakın ha diğerlerinden ucuza satıyor diye bu ve bunun gibilerden ürün almaya çalışmayın. önce bi' sorgulayın bu adam hepsiburada.com'da 200 tl'lik parfümü nasıl 160 tl'ye veriyor diye. tabi suç bizde... siz siz olun bunun gibi çok akıllılara soydurmayın kendinizi. sonra n11.com gibi müşterisini çok seven şirketler elbet sizi değil, onlara para kazandıran bu uyanıkları koruyacaktır...
  • zaten yapmazdim da, yine de alisveris yapilmayacaklar listeme ekledigim tukkan.
  • sosyal platformlarda mümkün mertebe marka değeri zedelenmesi gereken müessese. sikin atın amk.
  • adamlar o kadar fakir ki whatsapp için telefon koymuşlar insan buna inanırmı gözünüzü seveyim kurumsallıkla whatsapp ne alaka..aha buda telefon numaraları 05414883787 .

parfümüde gidin adam gibi yerinden alın internetten parfüm siparişimi olur.
  • n11 ve gittigidiyor gibi her isteyenin vergi levhasını gösterip mağaza açarak güvenilir imajı verdiği ama başka hiçbir tedbiri olmayan sitelerde satış yapan mağaza.

parfümde private shopping siteleri bile bazen güven vermiyebiliyor ithalatçısına kadar ezberlediğim için önce ithalatçısını ve yurtdışından geliş yerini kontrol ediyorum. insanlar nasıl oluyorda bu tip yerlerden parfüm alabiliyor anlayamıyorum. arkadaş bu sitelerinde çeki var indirim kuponu var ve sana orjinallik garantisi sunuyor. beklersin fiyatı düşmezse çek bakarsın o da yoksa 40 lira fazla verirsin ama en azından emin olursun.

tshirt değil ki bu deneyip geri gönderesin. sıktıktan sonra ambalajı açılmış diyerek iade kabul etmeyecek firmalar mevcut nasıl bir risk aldığınızın farkında mısınız ?

edit:markafoni trendyol gibi siteler %100 orjinallik garantisi verdiği için güvenebilirsiniz. her türlü sebep yüzünden iade alırlar ama orjinallik konusunda bir sorunuz varsa kesinlikle kanıtlamadan konuyu kapatmazlar.
  • twitter adresinden günde 3-5 kere ''ürünlerimiz %100 orjinaldir.'' şeklinde tweet atan dükkan.

he yavrum he bir şeyi 100 kere söylersen olurmuş.
  • (bkz: orjinal)
    (bkz: orijinal)
  • twitter dahil her merciden tepkimizi dile getirmemiz gereken kokulu mafyamsı oluşum.
  • alışveriş siteleriyle alakalı troll listeme eklediğim hede.

işportacı yazacaktım ondan da vazgeçtim.
  • rezaletinin twitter'dan da duyurulmasını düşündüğüm satıcımsı.