*

şükela:  tümü | bugün
 • önünde eğilip saygıyla şapka çıkarttıran açık parfüm sitesi. nereden bulmuşlarsa 40 sene öncenin parfümleri bile var kendilerinde. gerçi açık parfüm denemez; piyasadakiler gibi vidalı değil pompaları, kutulu parfümler gibi kapalı yapmışlar. kokular da gayet başarılı; hem orijinale çok yakın, hem de hızlı gönderebiliyorlar. inşallah zamanla piyasa olup bozulmazlar..
 • orjinal parfüm varmış gibi gösterip, ucuz fiyatlar gösteren ancak "ürünün stoklarından bulunmaması" yüzünden sizi açık parfüme yönlendiren site. tüketiciyi yanıltan ilginç bir parfüm sitesiymiş.
 • ne kadar kötü olabilir ki beğenmezsem tuvalete sıkarım deyip ilk açık parfüm alışverişimi yaptığım; parfümler elime geçince müdavimi olduğum site. adı üstünde parfüm evi. bu kadar çeşit ellerinde yoktur demeyin. gıcıklığına kıyıda köşede kalmış kokulardan aldım. o yok, bundan verelim diyecekler diye beklerken, iki gün sonra aldığım ürünler elimdeydi. üstelik hediyesi ile. hediye kokunun ne olduğunu söylemediler ya, alacakları olsun. özelmiş güya:) özel mi bilmem ama güzeldi.
 • gaza gelip ilk alışverişimi yaptığım sitedir. sipariş elime ulaşınca yorumlar eklencektir.

  ekleme: ürünler geldi. siparişi gece vermiştim. sabahına kargoya verildi. an itibari ile elime ulaşmış bulunmaktadır. kokuları gayet güzel düzenlemişler. kalıcılık yorumlarını daha sonra eklerim.
 • hakkinda yazilanlari okuyunca dayanamayip uzun zamandir piyasada bulamadigim bir parfumun siparisini verdigim site.
 • ilgili siteden alışveriş yapacakken sözlükte bu kadar bile yorum yoktu, risk budur diyerek sipariş verip çok beğendim, en son 4 tane daha sipariş verdim toplamda 7 ayrı parfüm sipariş ettim 4 tanesi orjinali ile birebir kokulardı, iki tanesi orjinalinden çok daha iyi kokuya sahipti garip bir şekilde, 1 tanesini de iki kez sipariş verdim biri birebir aynıydı ancak son siparişim kolonya gibiydi aynı kokunun.. bir standart yok sanırım.. ancak genel olarak çok çok memnun kaldım ürünlerinden.. 200ml orjinal parfüm bu siteden aldıklarım yüzünden atıl duruyor öyle
 • daha önce doldurma parfüm kullanmışlığım var. orjinale yakınını çok gördüm. buradaki yorumları da okuyup tam 3 tane parfüm aldım. hepsi de vasat ötesiydi. ilk sıkıldığında parfümün kokusundan çok etil alkol kokusu alıyorsunuz. kalıcılık desen yok. buradaki yorumlara bakınca ''acaba millete para mı veriyorlar reklam için'' diye düşünüyor insan.

  para alanları ortaya çıkmış (bkz: #32287899)

  hala iddia ediyorum parfümleri çok kötü. isteyene ücretsiz gönderebilirim. ben kandım eller kanmasın.
 • tüm niş parfümleri küçük bütçelerle denememe imkan vermiş açık parfüm sitesi. 3 parfüm aldığınızda kargo bedava, yanında 2 de minik tester geliyor. tabi olm, devir hesap devri.
 • can dostum sayesinde dün haberim olan bu mucizevi yerden hemen gerekli siparişler verildi ve sonuç çok başarılı... kokular harika ve erkek kokularındaki kalıcılık sorununa burada rastlamadım. sabah paket elime gelir gelmez hemen sıktım ve aradan 6-7 saat geçtiği halde hala mis gibi kokuyorum. hiç düşünmeyin derim... hatta diyeyim, hiç düşünmeyin.