şükela:  tümü | bugün
 • böyle şanslısı görülmedi!
  (bkz: #32480355) durup durup kıskandım*
 • çaylaklık entryleriyle göz dolduran yazar ;

  yapılmış en aptalca dalgınlık; #32465194

  sevgiliye alınan absürt hediyeler; #32465396

  yanlış hatırlanan şarkı sözleri; #32465773

  metro kullanacağını bile bile mini etek giyen kız ; entryi direk yazıyorum ; (bkz: okuz oldugunu bile bile izlemek yerine trenin icine giren hoduk)

  yani çaylak entrylerinin içinde , 3 anket entry ve 1 adet geçersiz bkz'dan oluşan entry var. üstelik kimse uyarmamış herhalde kendisini, çaylaklık döneminde sadece bkz 'dan oluşan entrylerin geçersiz olduğunu.

  ben de bir kadın yazarım.. benim ilk yazarlığımda, 1 adet anket entry var diye lanetli yaptılar.. sonra da geçersiz bkz dan bfik yapıp (artık kimse bunun ne demek olduğunu bile bilmiyor) beni attılar... arkasından 14-15 ay daha bekledim .. yani toplam çaylaklık sürem -okur olduğum zamanlar hariç- 3 yıl kadar ediyor. 3 yılımı çaylak olarak geçirmeme neden olan entryler, bazı yazarlar tarafından referans entry olarak girip alınıyor.. vay bee..
 • tüm engellemelere rağmen yılmayan eski çaylak.*
 • yeni bir yazar hoş gelmiş.

  (bkz: 8284 sağa çek)
 • çok derin cümleleriyle insanı uzak diyarlara götüren entryler giren 8284 nesline saygı duyulmasını gerektiren yazarlardan. çok yaz! *
 • huzurun ve çocuksu neşenin vücut bulmuş hali. bir anime karakteri gibi. insanın suratının yarısı gözden ibaret olur mu hiç. ruhunun tamamı pür sevi olduğu için bağımlılık yapan bir narkotik aynı zamanda. bir insan türü olarak homosportmenus* bir sanatçı olarak sadece kadın vücudu çizdiği için cinsiyet ayrımcılığı yapan bir ressam. mutfakta eline su dökemediğim emine beder*. çok az insana söylenir ya şu cümle: iyi ki varsın.

  iş bu 1000. entry bin yıllık dosta ithaf olunur.
 • an itibariyle tekel bayilerde tarçın aramaya çıkmıştır gören bi'zahmet kendisini elektro şok tabancasıyla bayıltıp şahsıma uygun bir yerde teslim etsin
 • hani böyle reklamlarda bir kadın yakınır ya "yıkıyorum kaynatıyorum lekeler çıkmıyor" diye. sonra hemen durumdan vazife çıkaran bir kahraman gelir "hede ile yıkayın mis gibi bembeyaz olsun" der. heh işte onun gibi bir şey oldu:

  ben: rimelim kurumuş yine yeaa
  parfüm: aaa argan yağı damlatalım içine ben hep öyle yapıyorum güzelliğimi ona borçluyum
  ben: kızım bi'şey olmasın bak
  parfüm: yok yok bi'şey olmaz bana teşekkür edeceksin al bak damlattım
  ben: he sağol o zaman

  sonuç mu?

  gözlerim içime exorcist kaçmış gibi kıpkırmızı bi de çenelerime kadar aktı nen rimel.

  tavsiye alınmayacak hatun kişidir. bana da rimel borcu vardır.
 • bulgaristan-suriye arası çalışan kamyon şoförleri kadar yetenekli olmasına rağmen ehliyetini kaptırmış ahretliğim. şimdi cüzdana baktım da benim ehliyeti de vermiş olabilir bu çakal. yediği cezanın parasını çıkarmak için yokluğumu fırsat bilip eşyalarımı satışa çıkarmış. sözlükte trafik polisi yazar varsa iş bu entrymi ihbar olarak kabul etsinler ehliyetsiz trafiğe çıkıyor bu kız.

  yeri gelmişken (bkz: #32666498)*