1. çaylaklık entryleriyle göz dolduran yazar ;

  yapılmış en aptalca dalgınlık; #32465194

  sevgiliye alınan absürt hediyeler; #32465396

  yanlış hatırlanan şarkı sözleri; #32465773

  metro kullanacağını bile bile mini etek giyen kız ; entryi direk yazıyorum ; (bkz: okuz oldugunu bile bile izlemek yerine trenin icine giren hoduk)

  yani çaylak entrylerinin içinde , 3 anket entry ve 1 adet geçersiz bkz'dan oluşan entry var. üstelik kimse uyarmamış herhalde kendisini, çaylaklık döneminde sadece bkz 'dan oluşan entrylerin geçersiz olduğunu.

  ben de bir kadın yazarım.. benim ilk yazarlığımda, 1 adet anket entry var diye lanetli yaptılar.. sonra da geçersiz bkz dan bfik yapıp (artık kimse bunun ne demek olduğunu bile bilmiyor) beni attılar... arkasından 14-15 ay daha bekledim .. yani toplam çaylaklık sürem -okur olduğum zamanlar hariç- 3 yıl kadar ediyor. 3 yılımı çaylak olarak geçirmeme neden olan entryler, bazı yazarlar tarafından referans entry olarak girip alınıyor.. vay bee..
 2. çok derin cümleleriyle insanı uzak diyarlara götüren entryler giren 8284 nesline saygı duyulmasını gerektiren yazarlardan. çok yaz! *
 3. huzurun ve çocuksu neşenin vücut bulmuş hali. bir anime karakteri gibi. insanın suratının yarısı gözden ibaret olur mu hiç. ruhunun tamamı pür sevi olduğu için bağımlılık yapan bir narkotik aynı zamanda. bir insan türü olarak homosportmenus* bir sanatçı olarak sadece kadın vücudu çizdiği için cinsiyet ayrımcılığı yapan bir ressam. mutfakta eline su dökemediğim emine beder*. çok az insana söylenir ya şu cümle: iyi ki varsın.

  iş bu 1000. entry bin yıllık dosta ithaf olunur.
 4. sabahtan beri konuşup bir kere bile bir tom robbins ne bileyim bir das parfum dememiş yazar, kendisine laflar hazırladım.

  ekleme: das parfum'ü düzeltmiyorum ki ibret olsun bana...