şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yazarın bana durup dururken attığı ilk mesajdan anladığım kadarı ile argosuz konuşamıyor, ilk kez konuştuğu bir kişiye karşı sınır filan tanımıyor ve anal sekse düşkün...

sözlüğe herhangi bir katkısı olacağı düşünmüyorum. hatta ötesi yandık diyorum.

tanım: şimdilik çaylak yazar.
  • özelden küfürler yağdıran bir aktroll. kafası da pek çalışmıyor o yüzden laf anlatmaya çalışmayın.

(bkz: engelle)
  • ilkokul çocuğuna başörtüsü serbestliğini savunup adına da özgür irade diyebilen süper karanlık çaylak.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • (bkz: o.ç)
  • eski fetöcü yeni reisci.
  • sozlugun “caylaklara mesaj atma hakki” vermesi dangalakligi yuzunden duzenli aralikla agdali kufurlerine magruz kaldigim emevi pici.

anasini bacisini sevmiyor sanirim.
  • bir yerde bir grup hakkında siyasal islamcı dediğim için mesajla küfür eden çaylak, misvak okuru. bir kere islam'a o kadar düşkünsen senin çıkıp bu insanlara laf etmen gerekiyor, bize değil.

engelle geç.
  • caylaklardan mesaj alimini engelledigim icin sesi solugu cikamayan it.
  • çaylak ve atatürk düşmanı bir şahıs. osmanlı'yı geri getireceklermiş. o kadar söyledim. şerefin, onurun, haysiyetin varsa öfkeni sözcüklere dök diye ama yemedi. atatürk'ün bunun gibilerin dedesini astığı için, kudurması pekala normal. sıra bunun gibilere de gelecek. her şeyin zamanı var.
  • baş belası. kuyruk acısı olan özelden küfürler yağdıran bir çaylak.

engelle-geç.