şükela:  tümü | bugün
371 entry daha
  • türkiye'nin bitcoin market siteleri içerisinde bir numarası.

paribu, güzel bir fikir. iyi bir fikir. ancak sitesi çok boktan. açıkca söyleyeyim, ben bu adamların bitcoinleri alıp kaçacaklarını filan düşünmüyorum. komisyon oranlarından ( örneğin bitcoin transferinden işlem başına 0,0005 btc komisyon alıyorlar ) , marjlardan vs. deli gibi para kazanıyorlar. kapatmazlar bu siteyi.

şimdi ağzımı bozuyorum. be amına koduklarım. ulan günlük işlem hacmin olmuş 25.000.000 dolar lan şu siteye insan bir grafik koyar, insan bir liste koyar, insan bir efendime söyliyim haber kısmı koyar , koyar da koyar amk. lan bu ne özensiz bir site . basmışınız yeşili saçma sapan. telefondan girecek oluyoruz, götü başı ayrı oynuyor sitenin. siteden atma diye bir şey yok zaten bir kere girdin mi sonsuza kadar site de kalıyorsun. mazallah telefon filan çalınsa hırsız telefondan fazlasına sahip olacak.

lan olum kendinize gelin lan. bu kadar kötü olmasın şu siteniz, azıcık estetik, azıcık daha stabil bir site kurun kendinize. türkiye'nin en büyük işlem hacimine sahip sitesinin haline bak . yemin ediyorum, koinim ( bir bunu biliyorum ) çok daha güven veriyor sizden. ki çok daha küçük bir işlem hacmine sahip.

bence siz burdan çok kaybediyorsunuz birader. sisteme yeni entegre olmuş ancak konu hakkında epey bir araştırma yapmış ve yurt dışındaki siteleri de incelemiş birisi olarak, sitenizden ilk defa işlem yaparken yaşadığım kaybetme korkusunu daha önce hiç bir kız arkadaşımda yaşamadım ben.
  • ya sikerler yerli borsasını, para kaptırmayın şu köpeklere. yabancı borsalara gidin. ben cex.io kullanıyorum gayet memnunum. geçen gün hesabı onaylattım, 10 dakikada belge ve bilgileri hallettim onaylanması 2 saniye sürmedi.
  • yabancı sitelerin komisyon ve transfer ücretleri yüzünden kendisine mecbur bırakan dandik site. sorun yaşamadım ama cidden berbatlar.
  • ehliyet ile hesap onayı deneyen/yapan veya bilgisi olan yeşillendirsin.
  • 9 aralikta basvuru yaptigim hesap bugun icinde uzun ugraslardan sonra onaylandi.

bakalim yurtdisi borsadan tranfer ettigim btc satisindan elde ettigim parayi cekebilecek miyim, emirleri girdim, yarin sabah eft saatinin acilmasini bekliyorum.

bu arada ek olarak, gunde 1000 btc ticaret hacmine sahip burasi. gunluk kur uzerinden 17 milyon dolara tekabul ediyor. binde 3 komisyon aliyorlar, 51000 dolar gunluk kazanclari var. ıyi para valla.
  • 2 gün önce hesap onaylaması için evrakları gönderdim. 15 dk içinde hesabı onayladılar.
  • üye olmaya çalışırken sürekli bir hata oluştu diyen site. ben neden bu türk borsalarında hesap açamıyorum? yani sitelerine üyelik formu bile çalışmayan bu sitelere nasıl güveneceğim bilmiyorum açıkcası
  • bu adamlara kızıp muadillerinden işlem yapma eylemine büründüm fakat mevcut türk borsaları içerisinde yine en eli yüzü düzgün oluşum kendileridir.
  • garip bir şekilde 500 tlyi 20 dakikada hesabıma aktardı ilginç.
  • arkadaşlar paribu da 10bintl üzerinde bir miktarı banka hesabına çeken oldu mu ? 1-2bintl yi gönderdiler. kendimde test ettim bunu. şimdi yüklü girmeyi düşünüyorum ama gönderirler mi ne yaparlar kestiremiyorum.

bana mesajla şu kadar rakamı sorunsuz gönderdiler şeklinde dönerseniz çok sevinicem.
1 entry daha