şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle; iyi niyetli davranarak “banane paramı şimdi istiyorum!” demeyerek asıl eşekliğin bende olduğunu kabul ederek başlıyorum.

rezaletin zamanı: 27 kasım 2018 / 17:34:51

parifix.com kripto para borsasında 0.88 tl'den 2558 sikke satış emrim vardı. fiyat 0.89 görmesine rağmen sadece 27 sikkem satıldı. sattığım sikkelerle ethereum alacaktım ve eth fiyatı 550 tl idi.

bu durumu telegramdan bildirdiğimde yetkili bey; “durum için üzgünüz. sorumluluk teknik ekip olarak bize ait. yarına kadar satılmazsa biz arkadaşlarla alma kararı aldık. hiç merak etmeyin. ” dedi.

(eşeklik burda başlıyor): ben de sikkelerimi satmak için 0.89’dan tekrar emir verdim. 2018-11-28 08:55:07 tarihinde sikkelerim satılmış gözüküyor. ancak bu saatte ethereumun da 600 tl'ye çıktığı gözüküyor. bu durumda zarara uğradım. (eşeklik burda bitiyor).

4 adet ethereum alacaktım ancak şatışım gerçekleştiğinde alamadım. borsadan bana 0.2 ethereum veya 200? değerinde sikke vermelerini rica ettim.

aldığım cevap: "ya ethereum düşseydi" oldu.

kendilerine; ileride bir gün, bu hatalı işleme 2558 tl ile değil, 2 milyon 558 bin tl ile maruz kalan birisinin borsaya dava açıp kazanabileceğini, ama kendimin böyle bir şey yapmayacağını söyleyerek başarılar diledim.

1 hafta sonra telegramdan parifix.com yetkilisi üye idi’mi öğrenmek istedi. “aa adamlar kabullendi haksız olduklarını” dedim ve id verdim. daha sonra borsadan hesabım silindi :)

sikayetvar konusu

(bkz: parifix.com) (bkz: sikkecoin)
  • (bkz: sikke) den sonra başlıktan çıktım; allah affetsin.