şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle linkini verip ardından yorumlarıma geçmek istiyorum. ahan da link : http://www.parisdolmusu.com/

  gece gece beni gerçekten hüzünlendirmiş şirkettir, sebebi ise yarın cdg'den transfer yapılmamasıdır.

  olay şöyle; pek sevgili türk abilerimiz dolmuş ruhunu parise getirmişler ama tam olmamış tabi, neden mi? şimdi öncelikle internetten rezervasyon yapılması gerekiyor, eğer o gün belli sayıda yolcu rezervasyon yaptırırsa taksi ücretinin yanında pek cüzzi sayılacak bir miktarla evinize kadar bırakılıyorsunuz. yanılmıyorsam üç adrese gidiyorlar en fazla.

  ancak hizmetin neden eksik kaldığına gelirsek bir kere tanıtımı yeterince yapılmamış, evet internet sitesine girince hakkında basında çıkan haberleri görüyoruz eyvallah ama maalesef asıl tanıtılma şekli kulaktan kulağa mode: on şeklinde oluyor, internet sitesi pek bilinmiyor.

  oysa ki böyle bayram dönüşü, gurbetçilerin/öğrencilerin tatil dönüşleri dönemlerinde gelseler "cdg - paris, cdg - paris hadi hadi dolunca kalkıyor, bi kişi kaldı, var mı bi kişi? geç abla/abi bi kişi kaldı kalkıyor" modunda şeyler yapsalar kadıköy-pendik, bostancı-taksim, üsküdar-kadıköy dolmuşçularından feyzalarak tanıtım yapsalar, dolmuşu da orada doldursalar ne şahane olur, cidden de dolar o dolmuş, hadi illa 3 yere gideceklerse 3 merkez yapsınlar, ne bileyim montparnasse, republique, chatelet ne güzel olur.

  tabi daha yeni bir hizmet, yamulmuyorsam 2010 yılında kuruldu paris dolmuşu, umarım zamanla tanınır, taksiye o kadar para bayılmak istemeyenler de rer b çilesi çekmek zorunda kalmazlar.
 • bundan birkaç yıl önce, türkiye'den paris'e gelecek misafirler için, charles de gaulle ve orly havaalanları ile paris merkez arasında dolmuş mantığında hizmet vermek amacı ile kurulmuş, sonradan gelen talepler doğrultusunda vip araç hizmetine dönüşmüş, yine de %100 türk müşteri kitlesini hedeflediği için adını "dolmuş" olarak korumuş özel transfer hizmeti.

  jilet gibi giyinmiş efendi çocuklar hizmet veriyor. nihayetinde paris'e gelip de havaalanında sizin dilinizi konuşan biri tarafından karşılanıp lüks aracınızla gideceğiniz yere bırakılıyorsunuz, bu hoş bir şey. ayrıca paris içi transferlerde, disneyland gezilerinde filan kişisel olarak ya da grupça rezervasyon yaptırabileceğiniz özel araç servisleri mevcut diye biliyorum.

  iyi niyetli ve başarılı bir türk girişimi sonuçta; dilerim başarılı olsunlar hep, güzel güzel para kazanıp güzel güzel hizmet vermeye devam etsinler.

  bu web sitesi:

  http://www.parisdolmusu.com/

  bu da paris dolmuşu hakkında detaylı bir gözlem yazısı:

  http://www.pariste.net/…ulasm-10-paris-dolmusu.html
 • yarı fiyatına airport shuttle one varken kullanilmamasi gereken şirket.
 • hitap ettiği kitle bakımından paylaşımlı havaalanı transferi ile kıyaslanmaması gereken, servis kalitesi olarak vip özel şöför hizmeti sunan, bu klasmanda da paris'te türkçe hizmet veren tek kuruluş.

  sizi havaalanı karşılama salonunda karşılayıp otelinize kadar eşlik eder, yolda dilerseniz size paris'le ilgili ön bilgiler verir, paris'e gelip de bu tür bir hizmeti türkçe almanın keyfini yaşatır.

  sahipleri okumuş çocuklardır; sadece yolcu taşıyıp para kazanmakla yetinmeyip, örneğin paris'te düzenlenen, türkiye'ye ilgili pek çok kültür-sanat etkinliğinin de ulaşım sponsorluğunu üstlenirler. paris'teki kültür-sanat etkinliklerinde türk sanatçılarının varlığına desteklerinden dolayı paris dolmuşu'nun gözümdeki değeri bir başkadır.

  https://www.facebook.com/parisdolmusu/
 • pahalı lakin mükemmel hizmet.

  sizin yerinize disneyland bileti alıp size teslim edip oraya da götürüp getiriyorlar. hatta restoran önerip akşam dönüşü oraya götürüyorlar falan güzel.