şükela:  tümü | bugün
  • istiklal caddesi üzeri veya yakınındaki tüm kestanecilerin toplanıp tam o anıtın orada anasını sikmelerinin gerektiği bir tür orospu çocuğu. belki bu vesileyle biraz sorumluluk sahibi olmayı öğrenir.

vallahi insanın doğuşlaşasını getiriyor bu şerefsizler.

ayrıca: (ara: park halindeki)
  • böyle bir tip, bayram tatilinde şehir dışına çıkma planları yapılmış herkese haber verilmiş olması durumunda bayramdan 1 gün önce sağ 2 kapıyı kullanılamayacak hale getirirse gerçekten kulakları sabahlara kadar çınlatılmayı haketmiş demektir.
  • bırak çarpmayı kapıyı yaran orospu çocuğudur. hayvanın evladı sol arka kapıyı yarmış. kapının sacı baştan sona yarılmış. kim yaptı, nasıl kapıyı yarmayı başardı bilmiyoruz. muhtemelen çöp kamyonu orada manevra yaparken yardı. çünkü o arka kısımda ayakta durmaya yarayan aparatın olduğu hizadaydı yarık.
  • oturduğum apartmanda en az bir tane olduğunu bildiğim orosopu çocuğudur. ah bir yakalasam hangisi olduğunu ben yapacağımı biliyorum ama çok zor. ama yakındır apartman toplantısı. hangi orospu çocuğu çarptıysa benim arabama bir adım öne çıksın diyecem. bakalım çıkacak mı?
  • bu orospu cocuklarının bazılarıda iyi niyetlidir. kırdığı aynayı toplayıp arabının üstüne koyar
  • internetteki araba ilanlarının %98.34'ünde * boya nedeni.

be amına kodumun çucuuu şöyle bir değdirip kaçıyon ama adam keyfe keder komple boyatıyor arabayı. yapma böyle elinin ayarını, gazının pedalını sikeyim yapma.
  • (bkz: aa bu benim lan)

calm down kardeşim, celallenme hemen. tee fi tarihinde almanya'da yedim ben o boku. sarhoşluğumdan mı, akıl tutulmasından mı ne bilmiyorum ama nedense zınk diye basıp gittiydim ardıma bile bakmadan. hala daha aklıma gelir ve üzülürüm.

insan olan insanın yapmayacağı bir şerefsizliktir.
  • yediği bokun ardından umursamaz tavırlarla hızla olay mahallinden uzaklaşan çocuktur.

(bkz: seni bulacam oğlum)
  • bana rastlayanları genelde sucu,tüpçü ve bilimum pidecilerdir. (bkz: yapılmış en büyük orospu çocukluğu) katogisinde çeşitleri mevcuttur #31437929
  • farklı zamanlarda aracımın sol arka çamurluğunda ve sol ön kapısında yer alan sürtmeyi, bagaj kapısında üç farklı alanda yer alan göçüğü oluşturan dingil, bir bilsen sana ne güzel küfürler ettim.
    yahu araçtaki hasarın biri benim hatam sonucu oluşsa gam yemeyeceğim.
    ulan beş farklı hasar var araçta ve bunlar başkalarının öküzlüğü yüzünden oluştu.
    ya lan ben neyse bir şey demiyorum.