şükela:  tümü | bugün
  • ankara batıkent'e yapılmakta olan bir başka avm. istanbul yolu üzerinde.
    tuhaf bir mimarisi var gibi. o bölgede zaten carrefour ve acity var, ne gerek vardı yenisine anlamadım.
    ha tutar mı, iş yapar mı diyecek olursanız evet derim, çünkü anladığım kadarıyla o işlek yola sıfır inşa ediliyor. trafik sorununu çözebilirlerse neden olmasın.
    http://emlakkulisi.com/…etim-portfoyune-katiyor.jpg
  • kerem görsev le elif çağlar a çok iyi bir teklif yapmış olmalılar ki, sevgililer günü konserini ostim de bir avm de yapmak gibi bence kafi oranda saçma bir ilginçliği kabul ettirmişler.. konserden çıkar grossmarkete gideriz en azından o kadar gelmişken..
  • henüz içine edilmemiş yepisyeni sinema salonları her ne kadar kücük de olsa, gerek 9 tl'lik bilet fiyatıyla (persembe günleri öğrenci/tam: 6 tl) gerek dolby atmos ses sistemiyle gerekse eve yakınlığıyla tercih sebebim olmuş perşembe günlerini sinema günü haline getirmiş avm.
  • sevgilisi için sinema kapatmaya niyetlenen cimri erkekler için uygun bir sinema salonuna sahip avm. 40-50 kişilik küçük ama güzel salonları bu iş için biçilmiş kaftan.
  • batmış avm.

50 mağazalı avm'de sadece 6-7 mağaza kalmış. bazı katları kapatmışlar. bildiğin şerit çemişler, o kata giriş yok. maliyeti düşürmek için kapıdaki güvenlikleri de kaldırmışlar. arka kapıyı kaldırmışlar.
  • bitmiş avm'dir. batmış ve kapanmıştır.