• arap turist kaynıyor, her starbucks'ta olduğu gibi burada da kuyruk var.
    otoparkı ufak. birkaç mekan dışında diğer mekanlar boş.
    podyumpark'ın hala gerisinde.
  • elle tutulur bi güzelliği yok,podyum parkın yandan yemişi gibi
  • podyumpark'ın hala oldukça gerisinde yakında yeni açılacak olan yaşam ve eğlence merkezi downtown bursa burayı bitirebilir
  • bursa’da podyumpark’a alternatif çok güzel bir bir merkez ama şu sur yapı ile parkora arasını her gün yürüyen binlerce kişi var neden adam akıllı kaldırım yok onu anlamadım. resmen araba yolundan yada inşaat alanı gibi kumlu yerlerden yürümek zorunda kalıyoruz. hee tamam tamam seçimden sonraydı dimi bu tarz iyileştirmeler. ok kanka.
  • bursa’nın podyum park çılgınlığına yeni alternatif olarak çıkan parkora geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.

bursa'nın en yeni yaşam ve eğlence merkezi mottosuyla tamamlanan parkora'nın içerisinde kafe-restoranlar, sinema, performans merkezi, kapalı-açık çocuk eğlence merkezi, hipermarket ve birçok ihtiyacı karşılayacak mağazalar yer alıyormuş.

merak edenler için yeri timsah arena ile crowne plaza-medicana hastanesi'nin bulunduğu lokasyon.
  • içerisinde birbirinden güzel konseptli mekanlar var. happy moon's, crazy flakes, şey pub, ot. yalnız bu mekanların açılıştan sonra yapamadığı etkiyi starbucks bir haftaya yakın sürede yapıp boş kalan mekanları açılışından sonra bir nebzede olsa doldurup insan çekmeyi başardı. acemler-fsm istasyonu arasında odunluk bölgesine özel tren durağının da açılmasıyla beraber işlerinin daha da canlanacağını bekliyorum. tek bir sıkıntım var o da otoparkı malesef. vakit geçirdiğiniz ve para harcadığınız bi yerde sizden istisnasız her şekilde otopark ücreti alıyorlar. sebebini sorduğumda, otoparkın park oradan özerk bir yapıda olduğunu dile getirdiler. 8 tl ye sinemaya gittiğiniz parkorada 7 tl otopark parası ödüyorsunuz.

hülasa alternatif olarak bölgeye farklı hava katmış, sur yapıda her adım başı gördüğümüz alışveriş canavarı araplardan bizi bir adım uzaklaştırdığı için gidilebilir bulduğum yer.
  • otoparkı ve yönetimi bok gibi olan yer. dün gece iki cıkış turnikesinden birini kapalı tutarak çük kadar otoparkta yarım saat insanlara sıra beklettiler.
hesabın var mı? giriş yap