şükela:  tümü | bugün
 • ülkenin geldiği ürkütücü durumu gözler önüne seren "yeni türkiye" için sıradan bir yobaz saldırı daha. bu ülkeyi bu hale getirenlere ses çıkarmayan herkes yaşadıklarımızın sorumlusudur.

  manisa’nın turgutlu ilçesinde 4 aylık hamile bir kadın kimliği belirsiz bir erkeğin saldırısına uğrayarak darp edildi. ergenekon mahallesinde ikamet eden hamile ve bir çocuk annesi ebru tireli (32) evinin yakınında bulunan bir parkta spor yaptığı sırada kimliği belirsiz bir erkeğin saldırısına uğradı.

  iddiaya göre kırmızı bir otomobilden inerek, genç kadının spor yaptığı alana gelen şahsın “bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” dedikten sonra ayakkabısını çıkararak genç kadının yüzüne vurmaya başladığı iddia edildi. bu sırada dengesini kaybederek yere düşen ebru tireli’ye yerde de tekme ve ayakkabı ile saldırının sürdüğü ve kadının kafasını kaldırıma çarptığı öğrenildi.

  "hamileyim diyerek yalvardım"

  4 aylık hamile olduğu öğrenilen ebru tireli’nin yere düştükten sonrada karnına ve yüzüne vuran saldırganın genç kadının çığlık atması üzerine kaçtığı bildirildi. yaşadıklarını büyük bir korku ve gözyaşı içerisinde anlatan ebru tireli: “hamileyim ne olur vurma diyerek yalvardım, ne olduğunu anlamadım. gözü dönmüş bir şekilde bana vurmaya devam etti. yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı... hem küfür ediyor hem de vuruyordu. sonra birden beni bırakıp kaçtı” dedi.

  “bebeğimi kaybedeceğimi düşündüm”

  tireli sözlerini şu şekil sürdürdü: bir an için bebeğimi kaybettiğimi düşündüm. kendime gelir gelmez eşimi aradım, büyük bir şok içerisinde hastaneye geldik ve hemen kontrol altına alındım, tek tesellimiz çocuğumuzun iyi durumda olması... hamile olduğum için o parkta sürekli spor yapıyorum, zaman zaman kızım ile birlikte de o parka gidiyoruz, böyle bir şeye hiç rastlamadım. üzerimde kapşonlu bir mont vardı. montumun her yeri kapalıydı. erkek veya kadın olduğumun bile, ilk bakışta anlaşılması oldukça güçtü“dedi.

  ebru tireli’nin eşi akın tireli : “bu şahsın biran önce yakalanarak cezaya çarptırılmasını istiyoruz. eşimin başına gelenlere inanmak çok güç. hamile kadına bu nasıl yapılabilir. bir saldırgan yüzünden hem eşimden hem de doğmamış çocuğumdan olabilirdim. bizim hiç bir kimse ile ne kavgamız nede bir husumetimiz var. yasa ve adalet karşısında hakkımızı sonuna kadar arayacağız" şeklinde konuştu.

  kaynak
 • ülkede ne kadar it kopuk, sapık, katil, hırsız, pedofili, tecavüzcü, sadist varsa ipini kopardığı gibi eller cepte islık çalarak ininden çıkmış cirit atıyor. yeni türkiye tam olarak böyle irin dolu bir cehennem çukuru. bunu inkar edenler ise çukurun merkezinde yakaladıklarını içeri çekmek için ağız suyu akıtan gören körler, ve duyan sağırlar.
 • spor yaparken saldırıya uğrayan bir kadının saldırıyı anlatırken "üzerimde kapüşonlu mont vardı ve her yerim kapalıydı" şeklinde bir açıklama yapması, daha doğrusu kendini böyle bir açıklama yapmak zorunda hissetmesi ne kadar acı verici bir şey lan. allah belanızı versin, memleketi getirdiğiniz hale bak.
 • 21. yüzyılda gerici yobazlar türkiye'de beğenmedikleri her şeye bizzat müdahale etme hakkını kendilerine reva görüyor ilginç. acaba onlara bu rahatlık duygusunu aşılayan kim demokrağsi düşkünü ülkemde. kadın olmayı gittikçe daha zor hale getiren anlayışınıza lanet olsun.
 • sadece kadına gücü yeten bir orospu çocuğu tarafından gerçekleştirilen saldırıdır. bunun gibilerin hayatta en kıymet verdikleri şey olan siklerini kesip atacaksın ortaya. bırakacaksın o şekilde yaşasın. ne kadar erkekmiş anlaşılır.
 • hawking'in dediğinin aksine insan nesli çok daha hızlı tükense de dunya esas sahibi olan hayvanlara kalsa.

  böylelerine birkaç müebbet verip reklam panolarina afişe edeceksin ki etkisi olsun.

  şu ülkede bir sabahta güzel bir haber olsun.

  bir kadın parkta spor yapmayacağım diye özür diliyor, böyle bir ülke yok ya.
 • bu kadıncağıza saldıran insan suretine bürünmüş yaratık eğer bu ülkede linç edilmezse bu ülke bitmiştir.

  nasıl sinirleniyorum, yerimde duramıyorum, bu kanı bozuk puştun derisi yüzülüp tuzlanmalı.

  söyleyecek çok şeyim var ama ne desem gg aq
 • bu insan görünümlü mahluklara cezasını mümkünse orada vereceksin.

  eskiden oturduğum mahallede biri vardı sürekli şahin marka arabasıyla yollarda saçma sapan hareketler yapar, insanları ve hayvanları tehlikeye sokardı. bir gün bu şerefsiz hızla sokağa girerken direksiyonu toplayamadı ve kaldırımda yürüyen bir çocuğa çarpmadan kıl payı kurtuldu. araba direğe çarptı. biz bu şerefsizi arabadan çıkardık. aramızda bir boksör arkadaş vardı. biz tuttuk o vurdu, ama öyle güzel vuruyor ki hayran olmamak elde değil. şerefsiz bilincini kaybetmeden polis geldi aldı. mahalleli arabasını parçaladı. bir daha da görmedik zaten.
 • ben engellediğim için mi aktroll yok yoksa yazamıyorlar mı?
  (bkz: eserinle gurur duy akp)
 • her yer çomar kaynıyor artık. yeni türkiye'niz batsın.
hesabın var mı? giriş yap