şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pepper, yaşlı insanlara yardım etmeyi amaçlayan dünyanın ilk farkındalık robotlarını geliştiren uluslararası bir araştırma projesinin bir parçası. kendisi iyi iş çıkarsa dördüncü sanayi devrimi için komite tarafından yol verilecek.

  https://twitter.com/…sed/status/1050415213764337666

  (bkz: endüstri 4.0)

  edi; link
 • gelecekte b166er gibi bir robotun isyanına neden olacaktır. at fava bekle.
 • ufak bir görevi bile icra edemeyen robottur, yüzlerce kez deneyip yanıldıktan sonra anca ucundan yapabilen leş ai altaypısına sahip robot.ayrıca kendisi "fabio" olarak da tanınmaktadır. iskoç bir market zincirinde, müşterileri yönlendirmek için kullanılmaya başlanmış.fakat bu konuda başarılı olamayıp, karmaşaya yol açmış ve market tarafından kovulmuştur.link

  aynı performansı, tanıklık yapacağı parlamentoda sergilerse ve dikkate alınırsa, masum insanların hapis cezasına çarptırılmasına yol açacaktır.

  türkiye'de tasarlanmış ve yazılımları özgün bir şekilde geliştirilmiş olan insansı robotlara kahkaha atarken , şu çapsız robota elinizden geldiğince iltifat edeceğinizi öngörüyorum.link

  bakın arkadaşlar, şunu açıklığa kavuşturalım.tasarlanmış olan robotların dış makyaj tasarımlarının ne mekanik, ne elektronik ne de yazılımsal implementasyonlarla bir alakası yoktur.bu noktada ilgili cihazları incelerken öncelikle teknolojik altyapısını araştırmalısınız. m2m haberleşmeden tutun görüntü işlemeye yönelik yapay zeka altyapılarına kadar araştırıp, incelemeniz gerekiyor.aksi takdirde teknoloji geliştiren biz mühendislerin gözünde küçük düşüyorsunuz.
 • https://twitter.com/…com/status/1052605159426031622

  parlamento ve ifade vermek olunca haliyle sesi içine kaçmış robot.
  demek korku insana özgü değil
 • bu robotu bizim ülkeye ithal edin daha gümrükten geçmeden gümrükçüler s.ker bunu.