şükela:  tümü | bugün
  • icince beynimin temporal lobunda bir agri ve ugusmaya sebebiyet veren, dumaniyla keyif haline burundugum sigara. birden vuruyor arkadas. saglam ciger istiyor kanaatine vardigim, uzun bir suredir tuketmedigim meret.

anisi vardir. o idi sigaranin kokusu, basi donduren. belki de sigaranin kokusuydu tumden etkileyen.
    birakali uzun bir zaman oldu, denk gelirse - ki fiyatinin 9.5 tl ve ogrenci ortaminin var oldugu bir topluluk goz onune alinirsa kucuk ihtimallerden hareketle - yakiyorum bir tane.
  • bu aralar buna sardım, içimi fena olmasa da her nefeste boğazımın ebesini bellemekte kendileri..
  • 10 tl'den bakkallarda marketlerde arz-ı endam etmektedir.
  • türkiye sınırları içerisinde satılan sigaraların içerisinde en keyifli içimi olanıdır.

not: sigara sağlığa zararlıdır.
  • camel indirime girip kağıdını değiştirdikten sonra, yani kalitesini bozduktan sonra yerine tercih ettiğim yeni sigaram.

eski camel soft kadar lezzetli olmasa da güzel ve kaliteli bir sigara. içimi eski camel softa biraz benziyor. boğazı ve ciğerleri parçalayabiliyor yani.

zıkkım değerleri de şu şekilde ;
    zifir: 10 mg
    nikotin: 0,8 mg
    karbon monoksit: 10 mg
  • filtresiyle kendine çeken ancak biraz ağır olan sigara. en yakın arkadaşım içiyor bundan ama otlandığım zaman tadına doyamıyorum. ilginç bir şekilde kendim paket alırsam ağır geliyor. bir ara buna geçeceğim elbet.
  • ismi gibi derin ve etkileyicidir.doyuruculuğu gayet yerinde olduğu halde parlıament sevdalısı kişi, bu sigarayı üst üste içmeden duramaz.
    kasımda gelecek zamla değiştirmeyi düşündüğüm sigara.
    (bkz: kasım 2017 sigara zammı)
    tanım:bir sigara markası.
    not: sigara içmek sağlığa zararlıdır.
  • 10 yıldan fazladır içtiğim sigara.binlerce defa yaşadığım başarısız sigara bırakma girişimlerinden sonra en azından hafif bir sigara içeyim diyerek yıllar sonra ilk defa başka bir marka sigara aldım.* .biraz hüzün çöktü tabii.

elveda kısa parlament.elveda dostum.
  • 13,5 tl lik fiyatı ile yaygın sigaraların en pahalısı ve kanaatimce en sert olanıdır.

dudak tiryakiliğine uygun değildir, ağır bir yemekten sonra yahut içilmiş güzel bir kahveden sonra idealdir.

yine de zıkkımdır.