şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte en cok tanimayi istedigim suser bu adam. derin cm sevgisi, futbola olan muthis bagliligi, 4lu defans sevgisi, arsenal aski, lakers deliligi henry'e tapmasi kobe ile cosmasi ,büyük nba bilgisi ile tam da benim kafamda bi suser. tabii ki ayrildigimiz yerlerde var o sari kirmiziya ben siyah beyaza gonul vermis bulunmaktayiz ama sportif yazilarini keyifle okumakta merakla beklemekte oldugum kisidir, budur!
  • ısrarla "fenerliydin di mi" sorularımı "ne feneri, el mi" şeklinde sinirlenmeden cevaplayan aslan parçası.
  • tek kelimeyle muk kemmel bir adam... **
  • her gün istisnasız basketbol oynayıp bir de utanmadan anlatıp canımı çektiren adam.nasıl olsa gelicem ben ankara'ya.o zaman sahada konuşucam ben de.*
  • bir zamanlar fakir ama gururlu 1 genc vardi, "vgm nedir nasildir?" gibi sorularini cevaplami$tim. sonradan vgm maniac oldu cikti i$te bu o ki$idir.
  • uzun yıllardır okur olarak takip ettiğim, sonrasında tanıştığım, çok memnun olduğum, sporun ve sporcunun dostu.
    ilk ankara ziyaretimde boş bir zamanını yakalayip we* oynamak için kapısında yatacağım.

ileriki yıllarda 90 dakika alternatifi bir programda ilk adayım kendisidir.
    diğer adaylar için; (bkz: ich) ve (bkz: alwaysliverpool)
  • ankaraya gidip hacılanası,o şekilde istanbula getirilesi insan..yoksa gelmiyor mümkünatı yok..
  • ronny turiaf ile gönül bağı kurmuş, sözlükte olduğu gibi, üyesi olduğu her forumda da kucak kucak methiyeler düzen spor insanı.
    (bkz: ronny turiaf/@parma maniac)
  • tenis, futbol, basketbol gibi spor dallarinin uzman yorumcusu, turkiye di$indaki sari-lacivert renge sahip takimlarin*** sevdalisi msn buddysi.
  • taze site lakerstr com'un ilk transfer bombası. bir de reklam çekmişler bunun için, tv'de gördüm. reklamda kendileri maç günü staples center'a gidiyor, içeri girmesiyle birlikte halkın ilgisiyle karşılaşıyor, kucağında yavru lakerlarla fotoğraf çektiriyor, yaşlı teyzeler ona sarılıyor, dertli taraftarları dinliyor. sonda da taraftarların arasından kameraya dönerek ''bundan böyle ben de yazılarımla lakerstr.com'dayım'' diyor. cesur kalemin ilk yazısındaki başlıklar da şöyleymiş: ''hesap ver kupchak'', ''lakers'ın geleceği o.c. projesi'' ve ''stern neyin diyetini ödüyor''. hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap