şükela:  tümü | bugün
 • eğer ki kırılsa acırdı, farkederdim, yerinde duramazdın diye düşünmeyin 2 hafta boyunca kırık parmakla dolaştım, basket oynadım sonra bir baktırayım bu iş uzadı deyince kırık olduğu ortaya çıktı. şu anda 7 nci haftadayım kaynama gerçekleşti fakat parmak kullanımında biraz sıkıntı mevcut. ihmal etmeyin şüpheliniyorsanız ekşi sözlüğe bakmak yerine doktorda bir röntgene bakar.
 • hayal kırıklığının yanında solda sıfır kalan bir acı biçimidir. kırıldım oradan biliyorum sözlük.
 • 7 ay önce , sol işaret parmağının kırılmasıyla, tecrübe ettim. o kadar ağır acısı varki, ne kadar türk düşmanı varsa , arasına girip kendini patlatsan bu kadar ağır acısı olmaz.

  (bkz: dünya'yı pisliklerden arındırmak)
 • hayatimda en igrendigim seydi, dun gece basima geldi. basta bir bok anlasilmiyor sonra giderek eksponansiyel olarak artan bir agri basgosteriyor. olmayaydi iyiydi.
 • 17 gün once sol ayak başparmağıma düşen ağırlık sayesinde ne olduğunu öğrendiğim acı. öyle bir acı ki ağlayamadım bile. sadece yeri yumruklamaya çalıştım. 17 gün atelde kaldı. bugün açtılar. kırık iyileşmiş. tırnak ve parmak mosmor. yakında da düşermiş. parmak diil efenim tırnak düşermiş. heyecanla bekliyorum. 17 gün sonra ayakkabı giyeceğim:)
 • sol ayağımın iki parmağını bugün kırarak öğrendim ki feci sancılı bir olay. anlayamadığım doktorun kemikler ezilerek kırılmış kendi kendine düzelir demesi bilen anlayan başına daha önce gelmiş bir suserdan fikir almak isterim. başka bir doktora gitmem gerekir mi?
 • 2 hafta önce ufak çaplı bir kavgada sol omuzum çıkmıştı. arbede sırasında serçe parmağım da kırılmış. olayın sıcaklığı ve omuzun ağrısından sebep olsa gerek hissetmemişim. ertesi gün serçe parmağım, tırnaktan sonraki ilk boğumdan şişti, aşağı doğru sarkık bir vaziyet aldı. bugüne kadar da sorumsuz davranarak gitmemiştim doktora. baktım ki parmak fizik kurallarına aykırı duruyor, doktora gideyim dedim... doktor bey parmağımı kırıp, tekrar doğru şekilde yerine takacağını söyledi. söyledi söyledi de uyuşturmadan yapılır mı ulan bu iş? "parmak için bayıltmaya değmez, 2 haftadır hissetmemişsen bunu da hissetmezsin" diyor.. sen kıracağına ben kırarım diyerekten hastaneden çıkıp yanlış kaynayan parmağımı bir eczanenin önünde kırdım (denemeyin fena acıyor). soğuk ter akarken eczaneye girdim "yanlış kaynayan parmağımı kırdım bir şeyler verin de saralım şunu" dedim. kadıncağız panikle atel ve bant getirip sardı. borcum ne kadar? dediğimde; şu manyak buradan gitsin ya rabbim bakışı atarak "yok yok istemez borcunuz yok" dedi (kasaya 20 tl attım çıktım taktığı atel 5 liraymış)..
  lise yıllarımda işaret parmağım ve orta parmağım kırılmıştı yine doktora gitmemiştim yamuk kaynadı. işaret parmağım sola, orta parmağım sağa doğru yatık..
  başınıza böyle bir şey gelirse ilk işiniz doktora gitmek olsun. yoksa parmaklarınız benim gibi yamuk yumuk olur.
 • küçük parmağın eklemleri haftalardır oynamıyor atelden dolayı. sonuç ne olacak? sonradan oynatabilecek miyim? çok merak ediyorum.
 • parmak kopmasının eşiğinden dönüp, 360 derece yırtık deri ve çift kırık gibi bir problem yaşayarak tecrübe ettiğim, tam iyileşme süreci tamamlandığında psikolojik olarak mı bilmiyorum ancak bazı sıkıntılar (tırnak rengi, ara ara giren ağrı vs.) yaşadığım durum.
 • koyun tarafından parmağım kırıldı sözlük daha ne gelebilir başıma merak içerisindeyim.