1. şinci bu hareketin ustasının anlatmasını isterdim fekat şu an mümkünatı yok gibi, gerçi kendisi açık bir şekilde ultimatom verdi ve "her türlü ayarı veririm sana" dediyse de affına sığınaraktan şeyediyorum. efenim bizim bildiğimiz hareket böyle baş parmağınızı, orta parmağınızın solundan sağına doğru 3. boğum hizasından birbirine sürttürerekten(sağ el için) hareket ettirdiğimizde oluveren bir şeydir.

fekat bazılarımız var ki buna alternatif olan zor yolunu tercih ediyorlar, evet bilinen bir harekettir ama ses çıkarabilene helal olsundur şindi sağlaklar için diyorum, sağ elinizi alıyorsunuz böyle avucunuzu açıyorsunuz ve ardınfan sol elinizin orta parmağını, sağ elinizin orta parmağı üzerine koyup destek alıyorsunuz, sol işaret parmağınız sağ elinizin işaret parmağının etli kısmına geliyor ve sağ elinizin başparmağını yine sol elinizin işaret parmağı üzerine koyup destekliyorsunuz yine ve sonra sağ elinizin işaret parmağını dışarı doğru çekerek ki sol eliniz kıpırdamayacak önemli bu, sesi çıkartıyorsunuz.

ha bu hayatta ne işimize yarayacak bilemeyiz, zira düğünleri sevmediğimden pek de işime yaramaz hatta bir arkadaşımız da bunun çok gereksiz olduğunu vurguladıktan 5 dakika sonra bunu yapmayı başardı.

kendisi bir zirveye canan diye bir arkadaşın davetlisi olarak gelmişti yani kendisi +1dir özünde.

parmak şıklatma hareketi hakkında bilgi verin