şükela:  tümü | bugün
  • pazarcıdır. poşetler eldiven varken açılmıyor, mecburen kesmek zorunda kalıyolar.
  • gerektiğinde gotünü parmaklamak.
  • (bkz: tek cümle mi lan o)

edit:
    sadece fiilimsi kullanarak önemli olanın derdini en basit yolla anlatmak olduğunu bilmeden uzun cümle yazmak adına bağlaçlar ve virgüller eklye ekleye devam eden, daha ikinci satırında ne bok olduğu anlaşılan ve okurken aniden insanın kendini bir elf kızıyla evlenip hobit bebeğe sahip bir cüce kralı olduğu bir hayalin içinde bulduğu, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de bağlaç olan de'nin bitişik yazıldığı bi entry'nin yazarı tarafından uzun cümle kurma özürlüsü, medeniyetsiz ve kıskanç diye tanımlanmışız burada.

tanım: buz gibi havalarda ne sigara içen ne gitar çalan, sadece şarkı değiştirmek için dokunmaktik ekran eldivenlerinden kullanan bir insan olarak ilgilenmediğim amaçtır. herkesin hayatına kimse karışamaz.

bir de şu ağırlık çalışma olayını anlamadım. sokakta mı çalışıyorsunuz yoksa ağırlık çalışmaktan kastınız buzhaneye peynir bidonları mı taşımak ?

tamam baktım ve eller su toplamasın diye kullanılıyormuş, ufkum yarıya indi bunu öğrenince. kaslarım doğal ya ağırlık çalışmadığımdan bilmiyordum.
    not: sözlük kızları boşuna mesaj atmasın, başım bağlı.

son olarak (bkz: güvendik ilk-orta okulu yardım kampanyası)
  • cs 1.6 oynayacaktır.
  • aksaray'da sahne alıyorum , hava sıcaklığı -5 derece amk eldivenle enstrüman çalınmaz , ama yarım eldiven tam iş gören cinsinden ... hem avuç içi sıcak hem baskılar temiz !
  • hiç dışarıda, soğukda, ellerini sürekli kullanmak zorunda kalmamış, ofisboyun merak ettiği amaçtır.örnek olarak benzin istasyonlarında pompa görevlisi olarak çalışan emekçileri verebilirim.hem para saymak durumundalar hemde önlerindeki panele plaka girmek durumundalar. bilindiği gibi sürekli dışarıda çalışıyorlar. bu örnekler çoğaltılabilir. umarım meraklı ergenlerimizin merakını giderebilmişimdir.
  • eli kalem tuttugundandir.
  • pazarcılık yapıyor olabilir.
  • dokunmatik telefonlar için eldivenler uretildi. soğukta gitar çalmaktan başka hiçbir neden bu eldivenleri kullanışlı yapamaz.