• kan sulandırmıyor ve mideye yüklenmiyor oluşundan mütevellit doktorlar tarafından önerilen ağrı kesicidir. iki saatte bir aldığınız takdirde dikiş yerlerinizdeki ağrıyı hatrı sayılır ölçüde azaltır. baktınız bu dozaj yetmiyor, hemen bir şişe parol serumla kendinize gelebilirsiniz.
  • türkiye'deki her evde bulunan ilaçtır. hele ki çocuk versiyonundaki şurupları olmazsa olmazları. evde olup da tekrar tekrar reçetelere hatta paralara kıyılıp stok yapılan ilaçlardır.
  • etkisini 2.gün sonra net bi şekilde gösteren güvenilir ilaç.
    4saate bir alınabilir olması da çok tatlı bi olay
  • askeriyede herşeyin ilacı budur. hangi hastalığa yakalandığınızın bir önemi yoktur parol vardır. acemi birliğinde envai çeşit hastalığı olan adamlar sadece parol almak için sıraya girip beklerdi. biz kimdik? ne rahatsızlığımız vardı? o kuyrukta ne diye bekliyorduk? hepsinin cevabı parol'du.

- komutanım şınav çekerken kolum sakatlandı kas yırtıldı galiba bir haftadır oynatamıyorum :(
    - parol aldın mı?
    - aldım.
    - bi daha al.
  • mide dostu ağrı kesici
  • ne zaman ağzıma atsam dakikasında ishal eden ilaç.
  • servisimdeki çalışandan tut hastasına kadar verdiğim leblebi gibi giden ilaç...
  • h1n2 denilen yeni salgın virüsün 3 gün boyunca bende yaptığı ateşi tek başına düşürmüş ilaçtır. ayrıca doktorların hamilelere günde 4 taneye kadar rahatça içebilirsin o bir şey yapmaz dediği ilaçtır.
  • olmadığı halde baş ağrısı ve ateşimi çıkartan, ağrı kesici ve ateş düşürücü.
  • artık yaşlandığımdan mı yoksa psikolojim görünürde iyi görünse de aslında dibin de dibinde olduğu için midir bilmiyorum ama hiç ağrımayan başım, en ufak bir üzüntüde ağrımaya başlıyor. acayip ama. gözümü açamıyorum. migrenim falan da yok çok şükür.

dün de yine kendimi yok yere telef ettiğim için baş ağrısı çekiyordum. hadi dedim, gidip erkenden yatayım da en azından ağrısı geçer. meğerse uyumak gibi bir şeye izin vermiyormuş ağrı. crowley'e söyleyince "ilaç getireyim" dedi. baktım parol getirmiş. ilkten "bu grip ilacı içmem" dedimse de içtim. ilaç kültürüm majezik-cipralex-aferin olduğu için bittabi yargısız infaz yaptım yine.

öyle güzel uyumuşum ki yani zararı olmayacağını bilsem yatmadan önce alırım her gece ama hayır. kendimi ilaca alıştıramam bu yaşta.

babanem de sık içerdi bu parolu. demek kafa yapıyomuş. kadın biliyodu işini ^_______________^
hesabın var mı? giriş yap